0
0
0

BETA-CITRU ENERGY AMINO - 300 г

BETA-CITRU ENERGY AMINO - 300 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: FHAМ10
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Сила, енергія, витривалість та швидке відновлення!        


BETA-CITRU ENERGY AMINO - являє собою комбінацію двох високоякісних та високоефективних амінокислот - бета-аланіну та L-цитруліну. Вони підходять для вечірнього тренінгу, дають необхідну енергію без використання кофеїну або сильних підсилювачів азоту.


☝️Амінокислота бета-аланін - це єдина бета-амінокислота, яка присутня в організмі людини. Вона сприяє синтезу карнозину у м'язах, який виконує функцію буфера та перешкоджає підвищенню кислотності - одного з основних чинників виснаження м'язів та їх втоми. Ця амінокислота, подібно гістидину, являє собою попередника карнозину - дипептида, дія якого спрямована на підвищення енергетичного рівня, зняття м'язової втоми, оптимізацію внутрішньоклітинних обмінних процесів і відновлення працездатності організму.

Також бета-аланін відомий як блокатор кортизолу - гормону стресу номер 1, який виробляється у період стресу, руйнує білки, знижує продуктивність організму.

✍Дія бета-аланіну полягає у підвищенні витривалості та тривалості роботи м'язів, тобто віддаленні моменту настання м'язової втоми, а також збільшенні енергозабезпечення. Крім того, ця амінокислота допомагає збільшити м'язову силу та сприяє набору м'язової маси.

Бета-аланін працює на клітинному рівні, підвищує енергетичні запаси та захищає м'язові тканини від розвитку втоми.


☝️Цитрулін - це замінна амінокислота, яка бере участь у циклі сечовини, функціонує поряд з аргініном та орнітином для виведення з організму аміаку, побічного продукту синтезу білка. Цитрулін є попередником аргініну. Він надає необхідні матеріали для вироблення аргініну, допомагає організму підтримувати здоровий рівень аргініну. Цитрулін сприяє процесу підтримки здоров'я та імунітету.

✍Цитрулін виконує безліч фізіологічних функцій. Але основна з них - збільшення вироблення оксиду азоту. Печінка може виробляти цитрулін з інших амінокислот. Він являє собою істотну складову циклу сечовини, що має особливе значення для виведення з крові аміаку та інших азотистих токсинів, велика частина яких міститься в печінці.


BETA-CITRU ENERGY AMINO

☑️Beta Alanine та L-Citrulline;

☑️ультрамікронізована формула;

☑️підходить для вечірнього тренінгу;

☑️збільшує силу та вибухову силу;

☑️збільшує об'єм клітин;

☑️збільшує синтез білка;

☑️прискорює відновлення.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 5 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (5 г) до тренування. У дні без тренувань приймати 1 порцію (5 г) між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

BETA-CITRU ENERGY AMINO

100 г Порція (5 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
Бета-аланін 50 г 2500 мг
L-цитрулін  30 г 2500 мг

Складові:
бета-аланін, L-цитрулін.

Упаковка — банка 300 г

в упаковці: 60 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.