0
0
0

Bulex Core 120 капсул

Bulex Core 120 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-К-06
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Нарощування м'язової маси та підвищення силових можливостей!        


BULEX CORE являє собою потужну формулу на основі аргініну. Він сприяє нарощуванню м'язової маси, а також підвищенню силових можливостей організму. Стимулює виробництво оксиду азоту, забезпечує приплив великої кількості поживних речовин до м'язів. Це прискорює їх ріст, підвищує силовий потенціал організму, а також допомагає йому ефективніше відновлюватися після тренування. У формулі комплексу є також креатин для виробництва енергії АТФ та бета-аланін для зменшення втоми.


☝️Ефект визначається унікальним поєднанням стимуляторів вироблення NO (оксиду азоту) аргініну, бета аланину, стимуляторів кофеїну та таурину, а також екстракту гуарани та тирозину. З'єднання корисно для організму тим, що розширює кровоносні судини і, як наслідок, покращує кровопостачання. М'язи отримують більше амінокислот, вуглеводів та інших сполук, необхідних для їх росту. Іншими словами, підвищуючи м'язовий пампінг, ви створюєте більш сприятливі умови для м'язового росту та відновлення, а також підвищуєте силові можливості організму під час тренування.


Стимулятори кофеїн, тирозин та екстракт гуарани стимулюють зосередженість на тренуванні, бадьорять, затримують наступ втоми, що дає можливість ефективно тренуватися довше, ніж зазвичай!


Креатин моногідрат — підвищує силові можливості організму, стимулює синтез АТФ — основного виду палива для працюючих м'язів. Чим більше АТФ у організмі, тим інтенсивніше скорочуються м'язи і тим більше сили з'являється.


Бета-аланін зменшує втому. Він сприяє виробленню карнозину — дипептиду, який зменшує рівень молочної кислоти у м'язах. Чим рівень нижчий, тим пізніше наступає втома.


BULEX CORE:

☑️передтренувальний комплекс для збільшення сили та витривалості на основі аргініну, креатину, бета-аланіну;

☑️покращує постачання м'язів поживними речовинами;

☑️зменшує рівень молочної кислоти у м'язах;

☑️сприяє м'язовому росту.


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати щодня по 5 капсул перед тренуванням, запиваючи 250 мл води. У дні без тренувань приймати 5 капсул вранці або до полудня, за 15 хвилин до їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

BULEX CORE

100 г Порція (5 капсул)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
BULeX NO Blend ** 3590 мг
Кофеїн **мг 165 мг

Складові:
аргінін ACG, аргінін HCL, бета-аланін, L-тирозин, моногідрат креатину, HCl креатину, екстракт гуарани, ангідрат кофеїну, тверда желатинова капсула.

Упаковка - 120 капсул
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.