0
0
0

Креатиновий комплекс C-Rex Creatine Matrix Elite 300 г

Продано
Креатиновий комплекс C-Rex Creatine Matrix Elite 300 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-08
  • Наявність: Відсутній

Сила, енергія, витривалість!        


C-REX - CREATINE MATRIX - поєднання 6 типів креатину для максимального поглинання та високих спортивних результатів.


✍Креатиновий комплекс розроблений для підвищення силових можливостей, а також нарощування м'язової маси. У ньому комбінуються 6 типів креатину: гідрохлорид креатину, три-креатин малат, креатин альфа-кетоглутарат, креатин цитрат, креатин, нітрат, етиловий ефір креатину. Комплекс прискорює синтез білка, а також попереджає розвиток катаболізму.


☝️Креатин гідрохлорид (Creatine HCL) - форма креатину, що характеризується найвищим ступенем біодоступності. Добре розчиняється у воді та легко засвоюється.


☝️Три-креатин малат (Tri-Creatine Malate) - це три молекули креатину, пов'язані з яблучною кислотою. У такому вигляді креатин засвоюється краще за рахунок більш швидкого розчинення у воді. Він також не руйнується у шлунку під впливом шлункового соку, тому вважається більш ефективною формою креатину та стимулює вироблення більшої кількості АТФ.


☝️Креатин AKG забезпечує стійке зростання м'язової маси, не дає побічних ефектів. Інноваційна форма креатину - альфа-кетоглутарат характеризується сильною анаболічною дією.


☝️Креатин цитрат (трікреатін цитрат) - це форма креатину, яка складається з молекул креатину, до яких приєднані молекули лимонної кислоти. Лимонна кислота - проміжна ланка циклу Кребса. Креатин у поєднанні з нею дає більше енергії м'язам, ніж креатин окремо.


☝️Креатин нітрат - це форма креатину, у якій креатин пов'язаний не з молекулою води, а з нітратною групою. Дослідження показали, що це підвищує біодоступність креатину в 10 разів і робить ефект від його прийому більш відчутним. Креатин нітрат сприяє підвищенню працездатності не тільки через вироблення АТФ, а й через стимулювання серцевої діяльності і покращене забезпечення організму киснем.


☝️Креатин етил естер (Creatine Ethyl Este) - з'єднання креатину моногідрату та ефіру, органічної сполуки, одержується при етерифікації. Така зв'язка дозволяє краще засвоювати креатин, зменшує кількість його споживання. При застосуванні цього виду креатину відсутній ефект «роздуття», як при прийомі моногідрату креатину.


C-REX - CREATINE MATRIX Elite:

☑️креатиновий комплекс з 6 видів креатину;
☑️підвищує енергетичний рівень;
☑️не вимагає фази завантаження;
☑️не затримує воду;
☑️швидко засвоюється;
☑️сприяє виробництву АТФ;
☑️підвищує силовий потенціал;
☑️покращує витривалість;
☑️сприяє росту м'язів.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 5 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (5 г) до та 1 порцію (5 г) після тренування. У дні без тренувань приймати 1 порцію (5 г) вранці та 1 порцію (5 г) ввечері, або між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

C-REX - CREATINE MATRIX Elite

100 г Порція (3,5 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг

Складові:
C-REX формула 5000 мг. гідрохлорид креатину, тріарат креатин, креатин альфа-кетоглутарат, креатин цитрат, креатин, нітрат, етиловий ефір креатину

Упаковка — банка 300 г 

в упаковці: 60 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.