0
0
0

Креатиновий комплекс CGT Ultra Elite 500 г

Креатиновий комплекс CGT Ultra Elite 500 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-04
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Сила, енергія, витривалість та швидке відновлення!        


CGT ULTRA Elite - це формула, яка об'єднує у собі три найбільш ефективних інгредієнта - креатин, глютамін та таурин.


✍ Креатин є однією з найефективніших добавок. Він сприяє суттєвому збільшенню м'язової маси, підвищенню рівня енергії та продуктивності на тренуваннях, стимулює відновлювальні процеси. Креатин також прискорює синтез протеїну та запобігає катаболізму, він робить м'язові волокна об'ємнішими та сильнішими, а також добре насичує м'язові клітини водою.


Креатиновий комплекс розроблений для підвищення силових можливостей, а також нарощування м'язової маси. У ньому комбінуються 4 типи креатину: гідрохлорид креатину, три-креатин малат, креатин альфа-кетоглутарат, креатин цитрат, креатин, нітрат, етиловий ефір креатину. Комплекс прискорює синтез білка, а також попереджає розвиток катаболізму.


☝️Основне завдання креатину моногідрату полягає у збільшенні кількості виробленого у клітинах АТФ (аденозинтрифосфату). АТФ використовується у якості основного джерела енергії для м'язових скорочень в умовах нетривалих і високоінтенсивних тренувань.


☝️Три-креатин малат (Tri-Creatine Malate) - це три молекули креатину, пов'язані з яблучною кислотою. У такому вигляді креатин засвоюється краще за рахунок більш швидкого розчинення у воді. Він також не руйнується у шлунку під впливом шлункового соку, тому вважається більш ефективною формою креатину та стимулює вироблення більшої кількості АТФ.


☝️Креатин AKG забезпечує стійке зростання м'язової маси, не дає побічних ефектів. Інноваційна форма креатину - альфа-кетоглутарат характеризується сильною анаболічною дією.


☝️Креатин цитрат (трикреатин цитрат) - це форма креатину, яка складається з молекул креатину, до яких приєднані молекули лимонної кислоти. Лимонна кислота - проміжна ланка циклу Кребса. Креатин у поєднанні з лимонною кислотою дає більше енергії м'язам, ніж креатин окремо.


☝️Глютамін є однією з найнеобхідніших для організму амінокислот. Він активно використовується імунною системою і, зокрема, необхідний для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту. 60% всіх амінокислот у м'язовій тканині - це глютамін. Глютамін бере участь у метаболізмі протеїну та використовується саме тому, що має відмінні відновні властивості.


Багатокомпонентна глютамінова матриця постачає в організм різні види глютаміну та інші речовини цієї групи, надає наступні позитивні дії: сприяє зниженню втоми та стомлюваності, нормальному синтезу амінокислот, нормальній роботі імунної системи, нормальному кровотворенню, нормальному обміну гомоцистеїну, а також нормальним психічним функціям, бере участь у процесі ділення клітин.


☝️L-глютамін - важлива амінокислота, яка становить половину всього амінокислотного складу людського організму. Від неї залежить робота статевої системи, нирок, підшлункової залози та імунної системи.


Глютамін альфа-кетоглутарат являє собою комбінацію молекул L-глутамінової кислоти та альфа-кетоглутарової кислоти, що забезпечує більш високу біодоступність цієї речовини та покращує антикатаболічну активність. Разом з L-глютаміном AKG нейтралізує аміак - шкідливий продукт метаболізму білків, який викликає окислення.


☝️L-аланін - амінокислота, що входить до складу білків м'язової та нервової тканини. Є одним з основних джерел енергії м'язів. Підвищує рівень енергетичного обміну, стимулює імунітет, регулює рівень цукру у крові. Необхідний для підтримки тонусу м'язів і нормальної статевої функції. Бере участь у детоксикації аміаку при великих фізичних навантаженнях.


☝️Таурин займає друге місце за кількістю у людському організмі після глютаміну. Ця амінокислота має потужний волюмізуючий ефект, який дуже важливий у силових видах спорту. Клітини м'язів можуть сприймати більше рідини. Це помітно прискорює синтез протеїну. Таурин сприяє засвоєнню таких мікроелементів, як калій, натрій, кальцій і магній.


CGT ULTRA Elite:

☑️ультрамікронізована формула;
☑️містить креатинову матрицю з 4 видів креатину;
☑️містить подвійну глютамінову матрицю;
☑️підтримує ріст м'язів;
☑️збільшує силу та вибухову силу;
☑️збільшує об'єм клітин;
☑️прискорює синтез білка;
☑️підсилює секрецію гормону росту;
☑️прискорює відновлення.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 10 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (10 г) до та 1 порцію (10 г) після тренування. У дні без тренувань приймати 1 порцію (10 г) вранці та 1 порцію (10 г) ввечері або між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

CGT ULTRA Elite

100 г Порція (10 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг

Складові:
CREA PWRD 5000 мг: мікронізований моногідрат креатину, три-креатин малат, креатин альфа-кетоглутарат, креатин цитрат; GLUTA PWRD 3000 мг: L-глютамін, L-аланін, L-глутамін альфа-кетоглутарат; TAUR PWRD 2000 мг: мікронізований L-таурин.


Упаковка — банка 500 г 

в упаковці: 50 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.