0
0
0

Креатин Creatina Vector 8 г

Хіт продажу
Креатин Creatina Vector 8 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-CrV-8
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіантиПідвищує витривалість та м'язову активність!         


CREATINA VECTOR – специфічний спортивний напій, який підвищує фізичну витривалість під час короткочасних високоінтенсивних фізичних навантажень. Корисний для спортсменів, яким потрібно швидко підвищити фізичну працездатність. Позитивний ефект досягається при вживанні 3 г креатину щодня.

✍Креатин збільшує фізичні можливості при високій інтенсивності нетривалих повторюваних вправ.

✍Цинк та кальцій сприяють нормальному синтезу білка, фізіологічному енергетичному обміну та нормалізації м'язової функції.

☝️CREATINA VECTOR - поєднує у собі креатин, амінокислоти, мінерали та вітаміни, корисні речовини для ендогенного синтезу креатину.

✍Вітамін С сприяє підтримці нормального функціонування імунної системи під час та після інтенсивного фізичного навантаження, а також захищає клітини від окисного стресу.

CREATINA VECTOR:
☑️креатин Creapure;
☑️містить вітамін С;
☑️підвищує фізичну працездатність під час короткочасних, високоінтенсивних, повторюваних вправ;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю глютену).

Спосіб прийому:

Рекомендується приймати по 1 саше на добу (розчинити у 200 мл води). Вживати між прийомами їжі. Під час фізичних навантажень допускається приймати до 2 саше на добу (6 г креатину), але не довше 30 днів, надалі - по 1 саше на добу. При вживанні креатину рекомендується пити багато води.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.
Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.
Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.
Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.

Склад:

Creatina Vector

Порція (8 г) %NRV
Креатин 3000 мг
Вітамін С 200 мг 250%
Калій 644 мг 32,2%
Цинк 6,25 мг 62,5%
Кальцій 120 мг 15%
Таурин 150 мг
L-глютамінова кислота 150 мг
L-аргінін 200 мг
Гліцин 100 мг
Глютамін 100 мг
a-кетоглутарова кислота 50 мг
Ліпоєва кислота 10 мг

Складові:
креатин моногідрат, двоосновний фосфат калію, підкислювач: лимонна кислота, декстроза, карбонат кальцію, цукроза, вітамін С (L-аскорбінова кислота), стабілізатор: етилцелюлоза, спеції і прянощі, мальтодекстрини, L-аргінін, L-глутамінова кислота, таурин, L-глютамін, гліцин, глюконат цинку, a-кетоглутарова кислота, речовини проти злежування: діоксид кремнію, натуральний барвник: куркумін, a-ліпоєва кислота, підсолоджувач: сукралоза, ацесульфам К

У саше по 8 г
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.