0
0
0

Powerflux 85 мл

Хіт продажу
Продано
Powerflux 85 мл
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-PF-85
  • Наявність: ВідсутнійНовий кордон енергетичної інтеграції - найпотужніша енергія та витривалість!         


POWERFLUX - специфічний спортивний напій, призначений для збалансованого забезпечення організму енергією під час фізичних вправ і навантажень. Інноваційно функціональна запатентована формула суміші розроблена на основі концентрованого екстракту червоного буряка і особливих вуглеводів з повільним вивільненням і низьким глікемічним індексом. До складу POWERFLUX входить L-аргінін, L-цитрулін, вітамін B3, вітамін Е, вітамін C і кофеїн.


POWERFLUX це спеціальне доповнення для передзмагальної та предтренувальної фази, яке відрізняється тривалою високою ефективністю.


L-аргінін є активним учасником багатьох метаболічних процесів. Використовується при синтезі креатину та оксиду азоту (NO). Оксид азоту розширює стінки кровоносних судин, збільшує надходження корисних елементів та кисню до працюючих м'язів.


L-цитрулін - замінна амінокислота, яка бере участь у циклі сечовини, функціонує поряд з аргініном та орнітином для виведення з організму аміаку, побічного продукту синтезу білка. Цитрулін є попередником аргініну. Він надає необхідні матеріали для синтезу аргініну та підтриманню його нормального рівня в організмі. Цитрулін сприяє процесу підтримки здоров'я та імунітету.


Цитрулін виконує безліч фізіологічних функцій. Але основною функцією є збільшення вироблення оксиду азоту. Печінка може виробляти цитрулін з інших амінокислот. Цитрулін, як  істотна складова циклу сечовини, бере участь у виведенні з крові аміаку та інших азотистих токсинів, велика частина яких міститься в печінці.


Вітамін В3 і вітамін С сприяють нормальному енергетичного обміну, нормальному функціонуванню нервової системи і допомагають знизити втому і стомлюваність. Вітамін С і вітамін Е захищають клітини від окисного стресу.


Кофеїн (150 мг / 85 мл) підвищує розумову діяльність і покращує концентрацію.


Екстракт червоного буряка покращує роботу кишечника. Буряк містить клітковину, яка не перетравлюється, а  проходить по всьому травному тракту та стимулює моторну функцію кишечника. В результаті відбувається очищення організму, покращується обмін речовин і травлення. Харчові волокна стримують всмоктування холестерину, який, потрапляючи в кров, може стати причиною розвитку атеросклерозу та інших хвороб серця і судинної системи. На нормалізацію обмінних речовин активно впливають вітаміни групи B.


Спеціальна формула поєднує у собі Cluster Dextrin® (HBCD - циклічні декстрини з високорозгалуженими ланцюгами), Palatinose™ (ізомальтулозу) та мальтодекстрини з різною еквівалентністтю декстрози (DE6 та DE18). Наявність HBCD та DE6 забезпечує низький осмотичний тиск суміші. Молекулярна структура різних вуглеводів сприяє диференційованому вивільненню енергії, що забезпечує кращий розподіл її запасів. 


CLUSTER DEXTRIN є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією. HBCD - це новий рівень у розробках спортивного харчування для поповнення організму додатковою енергією. Високорозгалужені циклічні декстрини є еволюцією класичних мальтодекстринів та особливо корисні при інтенсивному та тривалому навантаженні. Ці циклічно структуровані молекули з численними розгалуженнями мають специфічні особливості для постійного та регулярного вивільнення глюкози. Основна сировина, з якої отримують CLUSTER DEXTRIN® - кукурудзяний крохмаль. У процесі отримання HBCD використовується певний фермент, який дозволяє отримувати молекули з високою молекулярною масою, низькою осмолярністю та доброю розчинністю. HBCD стимулює постійне постачання глюкози в організм.


PALATINOSE™ є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією (4 ккал/г). PALATINOSE™ покращує окислення жиру під час фізичної активності та називається "розумним цукром". PALATINOSE™ отримують ферментативним шляхом з природного джерела - цукрози цукрового буряка. Молекулярний зв'язок у PALATINOSE™ набагато стійкіший, ніж у цукрозі.


GLUCIDEX DE6 та MALTODEXTRINS DE18 — це гідророзчинні мальтодекстрини зі складними вуглеводами, отримані з ферментативних процесів гідролізу. У результаті трансформації кукурудзяного крохмалю отримують мальтодекстрини з глюкозним полімером різної довжини. Довжина ланцюга дозволяє класифікувати мальтодекстрини відповідно до їх DE "еквівалентності декстрози" (зазвичай від 3 до 19). Чим вищий DE, тим коротшим буде ланцюговий поліцукрид. Цим пояснюється той факт, що мальтодекстрини виконують функцію,  подібну до функції глюкози у процесі травлення.


Мальтодекстрини застосовуються у дієті спортсменів. Комбіноване застосування мальтодекстрину з різним DE надає змогу підвищити середню молекулярну масу суміші та зменшує осмолярність, що дозволяє зменшити час транзиту та підвищити відновлення енергії.


POWERFLUX:

☑️інноваційна енергетична суміш на основі послідовних вуглеводів з високою ефективністю та тривалістю;

☑️ запатентована формула, яка забезпечує одночасну дію 4 вуглеводів з різними фізико-хімічними властивостями для поступового вивільнення енергії;

☑️підвищує аеробну-анаеробну ефективність під час фізичних навантажень;

☑️сприяє збільшенню сили, витривалості та продуктивності;

☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю глютену).


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати 1 флакон 85 мл. за 10-20 хвилин перед важким і / або тривалим тренуванням або змаганнями.

Закрутіть кришку до випадання порошку у флакон, струшуйте флакон 20-30 секунд, поки порошок повністю не розчиниться.

Для кращого та ефективного засвоєння випийте вміст флакону 2 або 3 ковтками. При кожному ковтку рекомендується потримати напій у роті протягом кількох секунд, а потім проковтнути. За необхідності можна запити водою.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.

Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.

Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

POWERFLUX

100 млПорція (55 мл)
Енергетична цінність196 Ккал/833 КДж 108 Ккал/459 КДж
Жири0 г0 г
   в т.ч. насичені0 г0 г
Протеїн (білок)1,3 г1,1 г
Вуглеводи24,1 г20,5 г
   у т.ч. цукру13,6 г11,5 г
Сіль (NaCl)0,06 г0,05 г
Вітамін Е2,1 мг1,8 мг
Вітамін С352,9 мг300 мг
Вітамін В3 37,6 мг32 мг
Екстракт червоного буряка1118 мг950 мг
Кофеїн177 мг150 мг
L-аргінін588 мг500 мг
L-цитрулін588 мг500 мг


Складові:

Trubeet (екстракт червоного буряка), мальтодекстрини, L-аргінін, L-цитрулін, ароматизатор, L-аскорбінова кислота (Вітамін C), кофеїн, натуральний барвник, ніацин (вітамін B3), речовини проти злежування: діоксид кремнію, DL альфа-токоферілацетат (вітамін E), очищена вода, декстрин з високою розгалуженим ланцюгом (кластерний декстрин), ізомальтулоза * (Палатіноза ТМ), фруктоза, консерванти: бензоат натрію, сорбат калію, регулятор кислотності: лимонна кислота, підсолоджувач: сукралоза.

* Ізомальтулоза є джерелом глюкози і фруктози.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.