0
0
0

Магниевый гель Атлетик

Магниевый гель Атлетик
Відгуки:
(0)
  • Виробники Bisheffect
  • Модель: BE0022
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо

Ефективний натуральний засіб для швидкого лікування суглобів!


Магнієвий гель "АТЛЕТИК" - унікальний препарат має яскраво виражену протизапальну, протимікробну та анестезуючу дію. Спеціально розроблений для професійних спортсменів - у ньому збільшено вміст природного магнію. Гель можна використовувати як до, так і після тренувань.


☝️Активний компонент гелю - Бішофіт, єдиний у світі натуральний природний комплекс мінералів з високим вмістом магнію. Гель стимулює регенерацію кісток, скорочення і розслаблення м'язів, транслює потоки нервових імпульсів, підвищує імунну опірність організму.


Магнієвий гель "Атлетик" розігріває та готує м'язи та зв'язки до навантажень, попереджає спортивні травми та розтягування, сприяє відновленню після тренувань і змагань.


✍Магній є четвертим найбільш поширеним мінералом в організмі, приблизно 60 відсотків його міститься у кістках і 30 відсотків у скелетних і серцевих м'язах. Він бере участь у більш ніж 300 біохімічних реакціях в організмі та має вирішальне значення для виробництва енергії, м'язової функції, синтезу білку і метаболізму інсуліну. Це робить його критично важливим для фізичної працездатності. Проте, саме магнію недостатньо надходить в організм спортсменів з їжею і водою, що призводить до зниження працездатності, накопичення молочної кислоти, м'язових спазмів і поганому відновленню.


Продуктивність: магній життєво важливий для перетворення глікогену в глюкозу. Без достатніх рівнів магнію організм перемикається на анаеробний метаболізм, що призводить до накопичення молочної кислоти та пов'язаних м'язових болів і судом.


✍Магній також впливає на метаболізм білка, роблячи його важливим для сили та потужності, а також відновлення. Дослідження, опубліковані в журналі Nutrition, показують, що навіть невелика нестача  магнію може серйозно погіршити спортивні результати.


Здоров'я кісток: якщо ви турбуєтеся про здоров'я кісток, варто пам'ятати, що, хоча кальцій важливий, він нічого не робить без адекватних рівнів магнію і вітаміну D. Магній активізує клітинну активність ферментів, дозволяючи організму перетворювати вітамін D в його активну форму, щоб допомогти з поглинанням кальцію.


Відновлення: професійні спортсмени часто відчувають накопичення молочної кислоти, що призводить до хворобливості м'язів під час і після тренування. Наявність достатньої кількості магнію допомагає прискорити одужання, зменшити втому і уникнути травм. Один із зручних, швидких і ефективних способів підвищення рівня магнію - трансдермально, через шкіру.


Магниевый гель “Атлетик” призначений для комплексного лікування захворювань опорно-рухового апарату:

☑️Деформуючий артроз (остеоартроз, коксартроз, артроз пальців рук, артрозо артрит колінних суглобів);

☑️Ревматоїдний артрит (артрит кистей рук, артрит колінного суглоба, артрит плечового суглоба, артрит рук, артрит пальців рук);

☑️Остеохондроз будь-якого ступеня тяжкості;

☑️Патології нервово-м'язового апарату, м'язова контрактура;

☑️Запалення в результаті розтягувань, перенапруг, забитих місць;

☑️Ревматичні патології (тендовагініт, бурсит, деформація періартикулярних тканин);

☑️Больові синдроми та набряклості, пов'язані із захворюванням м'язового апарату і суглобів (болі в суглобах колін, болі в суглобах стопи, радикуліт, люмбаго, ішіас), болі ревматичного та неревматичного характеру.


✍І у професійному, і в аматорському спорті трапляються спортивні травми. На жаль, не всі знають про те, що препарати магнію показані після травми. Розігріваючі мазі небажано використовувати при гострій фазі травми, при набряках. Потрібні нейтральні засоби, що сприяють регенерації тканин, поліпшують клітинне дихання, знімають набряки. Внаслідок гострої травми або хронічної мікротравматизації виділяються алгоген і з'являється біль, що посилює спазм. Як наслідок, порушується мікроциркуляція, настає «енергетична криза». В цьому випадку місцеве застосування засобів з магнієм істотно прискорює одужання і скорочує період реабілітації.


Для цієї мети був розроблений Гель Атлетик - гелева форма має кращу резорбцію, ніж крем. Природний хлористий магній - основна діюча речовина гелю - надходить безпосередньо до травмованої зони, насичуючи її іонами магнію.


Знеболювальну дію бішофіту давно доведено, при цьому гель Атлетик пройшов допінг-контроль на відсутність у складі заборонених в спорті інгредієнтів. Ще одна доведена сфера застосування гелю Атлетик - підготовка спортсменів до фізичних навантажень. Він допомагає розігріти м'язи, підготувати зв'язки до навантажень, запобігти спортивні травми, розтягнення.


Метод застосування:

використовувати перед усіма видами фізичних навантажень. Розтерти м'язи, спину, проекцію суглобів перед, і, при необхідності, після тренування.


Склад:

розчин природного бішофіту, магній хлористий, камфора, кокамідопропілбетаїн, касторове масло, едгум, рослинний гліцерин, нікотинова кислота, гідроксиетилцелюлоза. 


*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.


Об’єм: 75 мл / 100 г.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.