• Еліксир Шуан Хуан Лянь

Натуральний антибіотик - противірусний та антибактеріальний!            


Еліксир "Шуан Хуан Лянь" – це противірусний, антибактеріальний натуральний препарат. Застосовується при лікуванні грипу, вірусної пневмонії, бронхітів та тонзилітів. Також підвищує імунітет.

☝️Шуан Хуан Лянь - натуральний антибіотик. Випускається з 1990 року. У Китаї є одним з основних противірусних та антибактеріальних засобів натурального походження, безпечним для застосування. Має вигляд відвару та чайного напою у вигляді гранул.

Використовувана заводом технологія виготовлення препарату вважається найбільш передовою у світі.

☝️Шуан Хуан Лянь пригнічує або повністю припиняє розмноження та дію більше 15 видів бактерій, таких як золотистий стафілокок, стрептокок, стрептокок, збудник правця, дифтерійна паличка, черево-тифозна паличка, кишкова паличка, синьогнійна паличка, дизентерійна паличка тощо. Препарат згубно діє на 8 вірусів (віруси грипу, вірус епідемічного паротиту, аденовірус ІБА-3, вірус Коксакі, ековірус, вірус простого герпесу). На тепер у світі немає кращого противірусного засобу, ніж «Шуан Хуан Лянь».

☝️Шуан Хуан Лянь підсилює імунітет організму за рахунок підвищення рівня Т-лімфоцитів та якості альфаіммуноглобулінов. Якщо хімічно синтезовані антибіотики вбивають бактерії та віруси, то Шуан Хуан Лянь, підвищуючи та зміцнюючи імунітет організму, пригнічує їх ріст та розмноження, а також виводить внутрішньоклітинні токсини. Таким чином, боротьба з інфекцією відбувається за рахунок стимуляції природних захисних сил організму.

Застосування препарату не порушує рухомої рівноваги мікрофлори кишковика, не викликає дисбактеріозу. Ефективність та безпечність препарату забезпечує йому широке клінічне поле застосування.

Дія Шуан Хуан Лянь:

☑️антибіотик широкого спектру дії, активний відносно багатьох грампозитивних та грамнегативних мікроорганізмів;
☑️противірусна дія поширюється на вірус паротиту, вірус кліщового енцефаліту, герпетичну інфекцію, а також на групу вірусів, що викликають всі види грипу;
☑️активізує імунну систему, запускає захисні функції організму;
☑️зростає фагоцитарна активність лейкоцитів, посилюється утворення власного інтерферону;
☑️не порушує рухомої рівноваги мікрофлори кишковика, не викликає дисбактеріозу;
☑️має протизапальний та знеболюючий ефект при гастритах та дуоденітах, інших захворюваннях травної системи;
☑️ефективний при захворюваннях сечостатевої системи, гінекологічних та урологічних (гострі цистити, простатити тощо) захворюваннях;
☑️використовується для обробки інфікованих поверхонь ран;
☑️швидке очищення ран від гнійно-некротичних мас.

У флаконах по 10 мл

Cклад:
жимолость японська (Lonicera japonica), форзиція підвішена (Forsythia suspense), байкальський шлемник (Scudellaria baicalensis).

Всередину за 20 хвилин до їжі, або через 1 - 2 години після їжі, максимально затримуючи препарат у ротовій порожнині, у під'язиковій зоні для якнайшвидшого його всмоктування. Виняток становлять захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрити, дуоденіти, виразкові процеси цієї ж локалізації), коли препарат необхідно ковтати.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Еліксир Шуан Хуан Лянь

  • Виробник: Sanjing Pharmaceutical
  • Модель: SHL-10x10
  • Наявність: Є в наявності
  • 410.00грн.


Рекомендовані товари

Стимулятор мікроциркуляції крові Capillarex

Стимулятор мікроциркуляції крові Capillarex

Покращує мікроциркуляцію крові та зміцнює капіляри! ..

486.00грн.

Вітаміни та мінерали Omnia Active Formula

Вітаміни та мінерали Omnia Active Formula

Вітаміни та мінерали сприяють нормальному енергетичному метаболізму! ..

500.00грн.

Top