0
0
0

Спинесил гель Бішофіт Полтавський

Продано
Спинесил гель Бішофіт Полтавський
Відгуки:
(0)
  • Виробники Bisheffect
  • Модель: BE017
  • Наявність: Відсутній

Природний мінерал бішофіт з відомою відновлювальною та профілактичною дією!


Кращий препарат із серії Полтавського Бішофіту для домашніх розтирань і професійного масажу шиї, попереку і всієї спини. Використовується для усунення наслідків фізичних навантажень, травм і м'язових спазмів.


✍Природний мінерал бішофіт з відомим відновлювальною і профілактичною дією, широко використовується в реабілітації апорно-рухового апарату, стимулює тонус і життєдіяльність тканин.

✍Гель розроблений для професійного використання (масаж) і домашнього застосування (розтирання) при проблемах в області шиї, спини, попереку.

☝️Рекомендований до застосування при м'язових спазмах, як допоміжний засіб після різних травм, розтягнень. 

Наявні в гелі інгредієнти злегка розігрівають шкіру, активуючи обмін речовин і збільшуючи швидкість проникнення активної речовини - магнію хлористого (Бішофіт Полтавський). Він швидше досягає глибоких тканин, посилюючи живлення пошкоджених суглобів і м'язів, нормалізує їх роботу. 


Призначення:

Для домашніх розтирань та професійного масажу шиї, попереку та всієї спини. Використовується для усунення наслідків фізичних навантажень, травм та м'язевих спазмів.


Метод застосування:

невелику кількість гелю втерти в шкіру, тепло закутати на 1-2 години. Для професійного використання можна застосовувати гель в останні 2-3 хв масажу.

Компрес: нанести трохи гелю на шкіру, злегка розтерти. Забезпечити тепло на ділянці з компресом на 1-2 години.


Склад:

вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, екстракт плодів червоного перцю, олія абрикосової кісточки, кокамідопропілбетаін, рицинова олія, нікотинова кислота,  гідроксіетилцелюлоза, камідь ксантану, камфора, ментол, ефірна олія лаванди, ефірна олія м'яти.


*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.


Об'єм: 75 мл / 100 г. 


Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.