0
0
0

Супер гель Бішофіт полтавський

Продано
Супер гель Бішофіт полтавський
Відгуки:
(0)
  • Виробники Bisheffect
  • Модель: BE018
  • Наявність: Відсутній

Бішофіт гель підвищеної концентрації для лікування опорно-рухового апарату!


Супер гель Бішофіт Полтавський – протизапальний, аналгетичний та регенеруючий засіб натурального походження. Активний компонент препарату – Бішофіт, сіль стародавнього океану, з підвищеним вмістом Хлориду Магнію.

☝️Супер гель застосовується для усунення больових синдромів і лікування запалення суглобів, м'язів і зв'язок ревматичного або травматичного характеру.

Важливо! Супергель Бішофіт є найбільш дієвим засобом лікування захворювань опорно-рухового апарату з усієї альтернативної лінійки базисних хондропротекторів.


Призначення:

Природний гель посиленої дії для розтирань при проблемах з опорно-руховим апаратом. Рослинні компоненти сприяють зняттю втоми та напруги, усуненню запальних процесів в суглобах та м'язах.


Показання до застосування:

Дія препарату Супер гель пов'язана з фізико-хімічними властивостями складових компонентів та біосумісність з організмом людини. Високомолекулярний хлористий магній – це своєрідний біополімер, здатний відновлювати ланки структурних компонентів суглобово-хрящової тканини. Складові сегменти препарату активують вироблення природного гіалурона який міститься в синовіальній оболонці, кількість якого скорочується при травматичних або дегенеративних пошкодженнях суглобів.

При транскутанном застосуванні починається швидке всмоктування активних компонентів препарату:

☑️Зміцнюється м'язова і сполучна тканина;

☑️Поліпшується мікроциркуляція крові;

☑️Активізується лимфоток і обмін речовин;

☑️Відбувається швидке купірування болю;

☑️Відновлюється рухова реакція.

У косметологічній практиці Бішофіт супергель застосовується як ефективний засіб для позбавлення від венозних сіток, целюліту, розтяжок і омолодження шкіри.


Метод застосування:

Невелику кількість гелю масажними рухами втерти в шкіру. Тепло укутати на 1-2 години. Для професійного використання можна застосовувати гель в останні 2-3 хв масажу.

Компрес: нанести трохи гелю на шкіру, злегка розтерти. Забезпечити теплом на ділянці з компресом на 1-2 години.


Cклад:

вода, магній хлористий (Бішофіт Полтавський), гліцерин, екстракт кінського каштану, екстракт плодів червоного перцю, кокамідопропілбетаін, рицинова олія, гідроксиетилцелюлоза, нікотинова кислота, камфора, камідь ксантану, ефірна олія квітів лаванди, ефірна олія м'яти.


*Виробник залишає за собою право без попереднього повідомлення змінювати ціни на продукцію, а також її назви, параметри, упаковку та інші характеристики. Остання актуальна інформація для споживачів, передбачена чинним законодавством, знаходиться на упаковці продукції, а також у супровідній документації. Претензії з посиланням на будь-які інші джерела інформації виробником не приймаються і не розглядаються.


Об’єм: 75 мл / 100 г.

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.