0
0
0

Комплекс протеїнів Supreme Isolate 1825 г

Закінчується
Комплекс протеїнів Supreme Isolate 1825 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-P-01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Швидке відновлення, запобігання катаболізму та боротьба з втомою!   


SUPREME ISOLATE - інноваційна формула, яка містить мультифункціональний комплекс протеїнів: якісний ізолят сироваткового, молочного та яєчного протеїну. Кожен тип протеїну має свою біологічну цінність та свій унікальний амінокислотний склад. Завдяки цьому поєднанню SUPREME ISOLATE покращує надходження амінокислот у м'язи протягом декількох годин.


☝️SUPREME ISOLATE створює всі необхідні умови для природної роботи м'язів та їх максимальної віддачі, підвищує вироблення енергії, істотно зміцнює захисні функції організму та розширює межі адаптаційних можливостей спортсменів.


☝️SUPREME ISOLATE - додаткове джерело білка та мікронутрієнтів у раціоні харчування спортсменів силових, швидкісно-силових та ігрових видів спорту. Застосовується для швидкого набору сухої м'язової маси, прискорення процесу відновлення, скорочення періоду адаптації (як до фізичного навантаження, так і до постійно змінюваних умов довкілля), підтримки імунітету та зменшення жирового прошарку, збільшення вибухової сили м'язів і витривалості, профілактики перенапруження, підвищення психічної стійкості та працездатності. Підходить для застосування як у тренувальному, так і у змагальному періодах підготовки спортсмена.


Сироватковий протеїн активізує та підсилює метаболізм м'язів і допомагає підтримувати чисту м'язову масу.


Молочний протеїн має антикатаболічні властивості (попереджає розпад м'язової маси) та підсилює ефект від прийому сироваткового протеїну. Спільне використання прискорює синтез білка та створює умови для тривалого підживлення м'язів амінокислотами.


Яєчний протеїн містить весь спектр замінних і незамінних амінокислот, необхідних для росту м'язів, і відрізняється високою біологічною цінністю, оскільки практично повністю засвоюється організмом. У ньому міститься велика кількість лейцину, який відіграє першорядну роль у синтезі білка та важливий для виробництва енергії. Яєчний протеїн багатий сірковмісними амінокислотами, які беруть активну участь у виробленні гормонів. Він містить велику кількість вітамінів, мінералів і мікронутрієнтів.


SUPREME ISOLATE:

☑️швидке та ефективне збільшення м'язової маси;
☑️підвищення працездатності та стійкості до фізичних навантажень;
☑️зміцнення імунітету;
☑️збільшення вибухової сили м'язів і силової витривалості;
☑️прискорення відновлення та скорочення періоду адаптації до фізичних навантажень.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 30 г у 200-250 мл води або знежиреного молока. Рекомендується приймати:

☑️з метою збереження м'язової маси 2 рази на день: за 30-60 хв до тренування 30 г (молочну) дозу та відразу після його закінчення 30 г (водну) дозу із розрахунку 0,8 - 1 грам білка на кілограм ваги на добу;

☑️для нарощування м'язової маси необхідно збільшити споживання білка до 2 грам на кілограм ваги на добу, або 3-4 порції по 30 г на день. 

Першу порцію рекомендується випивати відразу після пробудження перед сніданком.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

SUPREME ISOLATE

100 г Порція (30 г)
Енергетична цінність 378 Ккал/1604 КДж 189 Ккал/802 КДж
Жири 1 г 1 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 88,5 г 26,5 г
Вуглеводи 1 г 1 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 г 0 г
Холестерин 0 мг 0 мг

Складові:
ізолят сироваткового протеїну, ізолят молочного протеїну, ізолят яєчного альбуміну, регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматизатор, натуральний барвник: какао; підсолоджувач сукралоза.

Смак: ванільне морозиво, шоколадний торт, печиво з вершками, полуничний молочний коктейль

Упаковка - банка 1825 г

Порцій в упаковці: 60

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.