0
0
0

Arthro Collagen 120 капсул

Продано
Arthro Collagen 120 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-К-13
  • Наявність: Відсутній

Захист для суглобів, зазнають великих навантажень!        


Сильнодіючий засіб для захисту суглобів, зазнають великих навантажень!


☝️ARTHRO COLLAGEN призначений для спортсменів, які інтенсивно тренуються та яким необхідно забезпечити адекватний захист для суглобів, які зазнають навантаженнь.


ARTHRO COLLAGEN - комплекс хондропротекторів Glucosamine Chondroitin MSM з ГідроКолагеном. Основу комплексу формують хондроїтин, глюкозамін та метилсульфонілметан, які сприяють зміцненню не тільки хрящів, а й інших частин з'єднувального апарату (зв'язок, сухожиль, кісток). В першу чергу мова йде про хрящову тканину, яка є головною ланкою між кістками та суглобами. Коли хрящ довго залишається міцним та еластичним, він добре справляється зі своєю амортизуючою та захисною функцією, не дає суглобам тертися один об одного та попереджає таким чином їх пошкодження і пов'язані з ними больові відчуття.


Основна цінність глюкозаміну та хондроїтину полягає у тому, що вони допомагають уповільнити або запобігти зношування хрящової тканини. Глюкозамін бере участь у формуванні та регенерації хрящової тканини. Цей полісахарид формує основу синовіальної рідини, яка омиває порожнину суглоба, підтримує високу рухливість, забезпечує живлення хрящової тканини, а також дає додаткову амортизацію.


☝️Хондроїтин наділяє хрящ еластичними властивостями, а також має протизапальний ефект. Це допомагає зменшити больові відчуття, якщо вони з'являються. Крім цього, хондроїтин всмоктує воду та інші рідини, що допомагає підтримувати високий ступінь зволоження хряща, щоб він належним чином виконував свою основну функцію. Вона полягає у захисті суглобів від стирання.


☝️МСМ - це з'єднання, яке містить сірку, допомагає зміцнювати зв'язки, сухожилля та м'язи. Воно також має сильний протизапальний та болезаспокійливий ефект.


☝️ARTHRO COLLAGEN містить легко засвоюваний колаген, який є одним з основних білків у нашому організмі. Колаген - це волокнистий білок, що становить основу сполучної тканини - хрящів, сухожиль, суглобів. Він забезпечує їх міцність, стійкість до навантажень і відповідає за еластичність м'язів та суглобів.


☝️Для спортсменів, які витримують високі навантаження щодняь, недостатньо тієї кількості колагену, яка виробляється організмом, тому кістки стають крихкими, хрящі зношуються, а суглоби втрачають міцність та еластичність. Щоб зупинити цей процес, будь-якому атлету важливо приймати колаген додатково.

Крім того, через брак колагену шкіра з часом стає сухою, з'являються зморшки та целюліт. Споживання цього білка допоможе зупинити такі процеси і сприятиме омолодженню шкіри. Колаген також бере участь у формуванні кісток, так як кісткова тканина містить колагенові волокна.


ARTHRO COLLAGEN:
☑️комплекс хондропротекторів;
☑️глюкозамін, хондроїтин, МСМ;
☑️зміцнює та сприяє регенерації хрящів і суглобів;
☑️захищає від запалень та ушкоджень.


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати 3 капсули за 30-45 хвилин до тренування і ще 3 капсули відразу після тренування. У дні без тренування приймати 4-6 капсул протягом дня.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

ARTHRO COLLAGEN

4 капсули %NRV
Сульфат глюкозаміну 800 мг **
Сульфат хондроїтину 200 мг **
Метилсульфанілметан (МСМ) 800 мг **
Гідролизований колаген 800 мг **
Вітамін А 300 IU 6%
Вітамін D3 22 IU 5%
Вітамін E 1,3 мг 9%
Тіамін 0,6 мг 60%
Рибофлавін 0,15 мг 1%
Піридоксин 0,76 мг 38%
Ніацин 1,73 мг 9%
Фолієва кислота 21,67 мкг 11%
Біотин 5,42 мкг 2%
Вітамін В12 2,71 мкг 45%
Вітамін С 8,67 мг 14%
Кальцій 8,67 мг 1%
Магній 6,18 мг 2%
Цинк 0,54 мг 4%
Мідь 0,11 мг 5%
Селен 3,79 мкг 5%

Складові:
сульфат глюкозаміну, сульфат хондроїтину, метилсульфанілметан, гідролізований колаген, комплекс вітамінів та мінералів, тверда желатинова капсула.

Упаковка - 120  капсул
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.