0
0
0

Atom Blast Pre-Workout 150 мл

Хіт продажу
Продано
Atom Blast Pre-Workout 150 мл
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-S-05
  • Наявність: Відсутній

Комбінація високих доз речовин, які стимулюють вироблення NO (оксиду азоту)!        


ATOM BLAST - це професійний предтренувальний комплекс — стимулятор вироблення NO (оксиду азоту), який призначений для максимізації силового навантаження, максимального збільшення м'язів і стимуляції високої інтенсивності тренувань.


☝️ATOM BLAST містить ефективну комбінацію високих доз речовин, які стимулюють вироблення NO (оксиду азоту) L-аргінін, L-цитрулін малат, бета-аланін, L-тирозин. Кожна амінокислота в організмі виконує свою специфічну функцію.


✍Найціннішою функцією аргініну є синтез оксиду азоту (NO), підвищення його рівня у крові. L-аргінін сприяє розширенню судин (дію NO на гладенькі м'язи стінок судин), посилення кровотоку, більшого припливу поживних речовин у м'язи та створення анаболічного середовища. У атлетів це виражається в ефекті пампінгу — так званої м'язового накачування. Насичена живильними речовинами кров приливає до працюючих м'язів, робить їх жорсткими, об'ємними та потужними. Крім того, оксид азоту стимулює синтез гормону росту і зміцнює імунну систему.


✍Дія бета-аланіну полягає у підвищенні витривалості та тривалості роботи м'язів, тобто віддаленні моменту настання м'язової втоми, а також збільшенні енергозабезпечення. Ця амінокислота допомагає збільшити м'язову силу та сприяє набору м'язової маси. Також бета-аланін відомий як блокатор кортизолу — гормону стресу номер 1, що активно виробляється у період стресу. Кортизол руйнує білки та знижує продуктивність організму. Бета-аланін працює на клітинному рівні, підвищує енергетичні запаси та захищає м'язові тканини від розвитку втоми.


L-цитрулін малат знижує рівень аміаку та молочної кислоти, зменшує період відновлення м'язів після тренувального стресу, підвищує рівень окису азоту в крові, збільшує швидкість доставки поживних елементів у м'язові тканини.


L-тирозин - амінокислота, яка виступає в організмі у якості будівельного матеріалу для м'язового білка. Тирозин відіграє важливу роль у хімічних реакціях, що протікають в організмі, бере участь у процесі вироблення дофаміну, нейромедіаторів та інших гормонів. Тирозин є умовно-незамінною амінокислотою і в організмі синтезується з іншої амінокислоти — фенілаланіну. При підвищених навантаженнях організм виробляє тирозин в недостатніх кількостях.


L-тирозин покращує здатність концентруватися під час тренування, дозволяє уникнути стану перетренованості, підтримує в організмі оптимальний рівень енергії.


ATOM BLAST:

☑️ефективна комбінація високих доз речовин, які стимулюють вироблення NO (оксиду азоту);

☑️призначений для максимізації силового навантаження, максимального збільшення м'язів і стимуляції високої інтенсивності тренувань;

☑️швидко засвоюється;

☑️прискорює відновлення після тренування;

☑️не містить кофеїну;

☑️сприяє формуванню рельєфної фігури.


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати 1 порцію (150 мл) за 30 хвилин до тренування. У дні без тренувань приймати  1 порцію (150 мл) вранці або до полудня за 15 хвилин до прийому їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем.

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

ATOM Blast Pre-Workout

150 мл Порція (150 мл)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
L-аргінін 3150 мг 3150
L-цитрулін малат 3150 мг 3150 мг
Бета-аланін 3150 мг 3150 мг
L-тирозин 750 мг 750 мг

Складові:
вода, L-аргінін, L-цитрулін малат, бета-аланін, L-тирозин, регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматизатор, підсолоджувач: сукралоза; консерванти: сорбат калію, бензоат натрію.

Смак: чорниця, манго

1 пляшка - 150 мл

упаковка - 12 пляшечок по 150 мл

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.