0
0
0

Амінокислоти BCAA 8:1:1 - 120 капсул

Амінокислоти BCAA 8:1:1 - 120 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-К-01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Ефективно підтримує процес росту та побудови м'язів!        


BCAA 8:1:1 містить розгалужені амінокислоти L-лейцин, L-валін та L-ізолейцин. Споживання BCAA стимулює ріст м'язової маси та допомагає її підтримці, коли вона знаходиться під загрозою катаболізму при важких тренуваннях або редукційній дієті.


☝️Амінокислоти BCAA є не тільки важливим джерелом енергії для м'язової роботи, що захищає м'язову масу від катаболізму, а й значно прискорюють репарацію та регенерацію м'язів після важкого тренування, тим самим прискорюють нарощування нової м'язової маси.


✍BCAA містять у вісім разів більше лейцину (2400 мг), ніж ізолейцину (300 мг) та валіну (300 мг). Лейцин вважається найважливішим з BCAA для процесів, що проходять у м'язах під час тренування і після нього. Ця амінокислота особливим чином впливає на активацію синтезу м'язового білка, максимально ефективно підтримує процес росту та побудови м'язових тканин. Співвідношення 8:1:1 відповідає фізіологічній потребі організму в окремих BCAA та їх присутності у м'язовій тканині.


✍Приблизно третина амінокислот у скелетних м'язах людини становлять BCAA, тому вони є одним з головних будівельних матеріалів для побудови м'язової маси. BCAA мають антикатаболічну (блокують розпад білка) дію, а їх роль у процесах росту (побудови білка) дуже велика. Важливою властивістю цих амінокислот є ще й те, що вони метаболізуються у м'язових волокнах, а не у печінці. Ці амінокислоти не синтезуються організмом, тому атлету просто необхідно забезпечити їх надходження до організму з добавками або їжею. Чим більша м'язова маса, тим більше амінокислот необхідно для задоволення внутрішніх потреб організму.


BCAA 8:1:1

☑️гідролізовані амінокислоти BCAA у співвідношенні 8: 1: 1;
☑️запобігають руйнуванню м'язових волокон;
☑️стимулюють вироблення інсуліну;
☑️є субстратом для виробництва енергії;
☑️збільшують суху м'язову масу;
☑️збільшують силові показники;
☑️пригнічують процеси катаболізму;
☑️стимулюють синтез м'язового протеїну.


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати щодня по 6 капсул до та після тренування, запиваючи 250 мл води. У дні без тренувань приймати 12 капсул вранці, ввечері або між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

iBCAA 8:1:1

100 г Порція (6 капсул)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
L-лейцин ** 2400 мг
L-ізолейцин ** 300 мг
L-валін ** 300 мг

Складові:
BCAA 8:1:1 L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, тверда желатинова капсула.

Упаковка - 120  капсул
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.