0
0
0

L-карнітин Carnitina Extra 90 капсул

Хіт продажу
L-карнітин Carnitina Extra  90 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-CARN-90
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіантиПідвищує витривалість та ультра-витривалість!                                                                                                                                                              


Carnitina Extra - це інноваційний склад інгредієнтів: карнітину високої концентрації, вітаміну В12 та цинк. Саме їх поєднання забезпечує додатковий ефект при прийомі.

✍Карнітин — природна речовина, споріднена з вітамінами групи В. Карнітин використовується для корекції метаболічних процесів. Чинить анаболічну, антигіпоксичну та антистероїдну дію, активує жировий обмін, стимулює регенерацію, підвищує апетит. 

✍Карнітин є транспортером жирової тканини у мітохондрії м'язів, де при аеробних навантаженнях ця жирова тканина перетворюється в енергію. Рівень L-карнітину є гомеостатичним, усі його надлишки ефективно виводяться з організму. Надмірно він не накопичується.

✍Вітамін В12 сприяє нормалізації енергетичного обміну, запобігає виснаженню та знижує втому.

✍Цинк сприяє синтезу білків та регулярному вуглеводному обміну, допомагає захищати клітини від окисного стресу.

☝️Поряд з білками та вуглеводами одним із основних джерел енергії є жири. Утворення енергії з жирів залежить від злагодженої роботи ферментів та переносників. Кінцевою та однією з найважливіших стадій цього процесу є окислення жирних кислот та синтез АТФ у мітохондріях. Рівень синтезу АТФ залежить від надходження жирних кислот всередину мітохондрій. Ключовим учасником цього процесу є L-карнітин, який транспортує довголанцюгові жирні кислоти через внутрішню мембрану клітини у мітохондрії, у яких відбувається їх β-окислення до ацетил-КоА з наступною його утилізацією.

Функції та ефекти L-карнітину:
☑️Спалювання жиру. L-карнітин здійснює транспортування жирних кислот (структурні елементи жиру) у мітохондріальний матрикс, де відбувається їх руйнування з виділенням енергії. Додатковий прийом L-карнітину здійснюється з метою прискорення руйнування жирів.
☑️Збільшення розумової та фізичної енергії. Як показали результати подвійного сліпого плацебоконтролюючого дослідження, проведеного у 2007 році в Італії, призначення L-карнітину у добовій дозі 2 г протягом 6 місяців призводило до підвищення розумової та фізичної активності. Піддослідні відзначали покращення настрою, підвищення витривалості та підняття загального тонусу.
☑️Стійкість до стресу. Дослідженнями доведена ефективність карнітину у збільшенні толерантності до стресів та підвищенні адаптаційних можливостей організму людини.
☑️Детоксикація. L-карнітин підтримує рівень вільного CoASH, який бере участь у знешкодженні органічних кислот і ксенобіотиків, необхідних для функціонування деяких ферментів і для нормальної роботи циклу Кребса.
☑️Анаболічні функції. Анаболічний ефект L-карнітину був встановлений експериментально. У ході дослідів із застосуванням цієї добавки, вчені звернули увагу, що піддослідні не тільки втрачали жир, але й збільшували суху м'язову масу. Механізм цієї дії досі до кінця не вивчений. Проте є ряд теорій, які пояснюють анаболічну дію карнітину його участю в обміні фосфоліпідів, оптимізацією балансу Ацетіл-CoA/CoASH, великим використанням жиру у якості джерела енергії та покращенням нейротрансміссії.
☑️Знижує холестерин. L-карнітин знижує рівень шкідливого холестерину, запобігає звуженню судин серця та мозку, робить профілактику інфарктів та інсультів. Окрім того, L-карнітин покращує метаболізм міокарда, чинить антиоксидантну дію. Клінічні дослідження показали, що після курсу карнітину у людей із захворюваннями серця функція міокарда покращується.
☑️Інші ефекти. L-карнітин здійснює нейропротекторну, антигіпоксичну, антиоксидантну і антитиреоїдну дію, запобігає апоптозу та остеопорозу, а також стимулює регенерацію тканин.

Carnitina Extra:
☑️підвищує витривалість та ультра-витривалість;
☑️спалює жир;
☑️підвищує стійкість до стресу;
☑️знижує рівень холестерину;
☑️захищає серце та судини;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю глютену).


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати по 1 капсулі на добу, переважно між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:
Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.
Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.
Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.
Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.

Склад:

Carnitina Extra

Порція (1 капс.) %NRV
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 мг
   у т.ч. насичені0 мг
Протеїн (білок) 0 мг
Вуглеводи 0 мг
   у т.ч. цукру 0 мг
L-карнітин 1000 мг
Вітамін В12 2,5 мкг 100%
Цинк 5 мг 50%

Складові:
L-карнітин гідрохлорид; сипучі речовини: целюлоза; глюконат цинку; агенти проти злежування: магнієві солі жирних кислот, двоокис кремнію; вітамін В12 (ціанкобаламін).

упаковка - 90 капсул по 1600 мг

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.