0
0
0

Креатин Creatina Creapure 300 г

Креатин Creatina Creapure 300 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-CC-300
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіантиВисокоякісний мікронізований та концентрований креатин CREAPURE®!


CREATINA CREAPURE – високоякісний мікронізований та концентрований креатин. Має високий ступінь очищення, швидкорозчинний, без смаку та запаху.

✍Креатин — це натуральна речовина, яка міститься у м'язах. Необхідний для енергетичного обміну та виконання рухів. В організмі є близько 100 - 140 г креатину, який виконує функцію джерела енергії для м'язів. Добова витрата креатину у звичайних умовах складає приблизно 2 г. 

✍Креатин так само важливий для життя, як білки, вуглеводи, жири, вітаміни та мінерали. Креатин може синтезуватися організмом самостійно з 3-х амінокислот: гліцину, аргініну та метіоніну. Ферменти, залучені у синтез креатину, локалізуються у печінці, підшлунковій залозі та нирках. Креатин проникає у будь-який з цих органів, а потім кров транспортує його у м'язи. 

✍Приблизно 95% загального креатину накопичується у тканинах скелетної мускулатури. При збільшенні фізичного навантаження витрата креатину теж збільшується. Його запас поповнюється за допомогою дієти або за рахунок власного креатину, синтезованого організмом.

☝️Вирішальним фактором для досягнення високих результатів у спорті є здатність організму вивільняти велику кількість енергії за короткий проміжок часу. Наш організм постійно отримує енергію, розщеплюючи вуглеводи та жири. Безпосереднім джерелом енергії для скорочення скелетної мускулатури є молекула АТФ (трифосфат аденозину). Кількість АТФ обмежена та є вирішальною для спортивної активності.

☝️Усі джерела енергії — вуглеводи, жири та білки - спочатку конвертуються шляхом різних хімічних реакцій у молекулу АТФ. Вона потім стає доступною як єдина молекула, яку тіло використовує для енергії. Коли АТФ вивільняє енергію, щоб забезпечити енергією м'язові скорочення, фосфатна група відщеплюється та формується нова молекула, яка називається АДФ (дифосфат аденозину). Ця реакція є оборотною за рахунок креатин-фосфату. Виділяється багато енергетичної речовини. Креатин комбінується з фосфатом в організмі, щоб утворити фосфокреатин, який є визначальним фактором енергопродуктивності у м'язовій тканині. 

☝️Достатній запас креатину збільшує інтенсивність тренувань та покращує відновлення при анаеробних навантаженнях. М'язова реакція та ефективність значною мірою залежать від наявності креатину.

CREATINA CREAPURE:
☑️100% чистий креатин Creapure у порошковій формі;
☑️мікронізований;
☑️концентрований;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю глютену).

Спосіб прийому:

Рекомендується приймати по 1 ложці (3 г) на добу. Розчинити у воді або іншій рідині. Максимальна добова доза - до 6 г (2 повних мірних ложки). У максимальних дозах креатин рекомендується вживати не більше 1 місяця.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.
Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.
Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.
Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.

Склад:

Creatina Creapure

100 г Порція (3 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 мг 0 мг
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 мг 0 мг
Вуглеводи 0 мг 0 мг
   у т.ч. цукру 0 мг 0 мг
Клітковина 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 г 0 г
Креатин 100 г 3 г

Складові:
креатин моногідрат - порошок (Creapure®)

упаковка — банка 300 г
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.