0
0
0

Креатин моногідрат Creatine Monohydrate Elite 300 г

Продано
Креатин моногідрат Creatine Monohydrate Elite 300 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-03
  • Наявність: Відсутній

Сила, енергія, витривалість!        


Креатин моногідрат (Creatine Monohydrate) являє собою з'єднання креатину з молекулою води. На сьогоднішній день він є найбільш популярною формою креатину - однією з найбільш ефективних та вивчених спортивних добавок. Креатин - це натуральна речовина, яка дозволяє проводити повторну роботу м'язів та скорочення м'язових волокон. Креатин по своїй суті не викликає звикання, не токсичний для людського організму.


✍Основне завдання креатину моногідрату полягає у збільшенні кількості виробленого у клітинах АТФ (аденозинтрифосфату). АТФ - основне джерело енергії для м'язових скорочень в умовах нетривалих та високоінтенсивних тренувань.


За рахунок креатину моногідрату спортсмен отримує додаткові сили для проведення коротких виснажливих тренувань, а також довго не відчуває втоми. Ступінь засвоєння креатину моногідрату організмом варіюється від 80 до 99% спожитої порції, яка дорівнює 5 грамам.


☝️Дія креатину моногідрату добре відчувається при піднятті великої ваги, виконанні більшої кількості повторень та проведенні тренувань на максимумі можливостей.


Креатин моногідрат сприяє швидкому викиду енергії, необхідної для збільшення м'язової сили та покращення відновлювальної здатності організму, а також впливає на збільшення чистої м'язової маси.


☝️Застосування моногідрату креатину починається з фази креатинового завантаження. Протягом першого тижня добова норма спожитого креатину встановлюється на рівні 20г по 5г за один прийом. Потім, з другого тижня дозування знижується до добової норми у 5г, переходить у підтримуючу фазу. На шостому тижні, як правило, робиться тижнева перерва, після чого цикл повторюється.


CREATINE MONOHYDRATE Elite:

☑️100% креатин моногідрат;
☑️сприяє виробленню АТФ;
☑️підвищує силовий потенціал;
☑️покращує витривалість;
☑️сприяє росту м'язів.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 5 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (5 г) до та 1 порцію (5 г) після тренування. У дні без тренувань приймати 1 порцію (5 г) вранці та 1 порцію (5 г) ввечері, або між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

CREATINE MONOHYDRATE Elite

100 г Порція (5 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг

Складові:
CREATINE MONOHYDRATE 5000 мг, мікронізований моногідрат креатину.

Упаковка — банка 300 г 

в упаковці: 60 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.