0
0
0

Активований цеоліт FL100 Sport 180 капсул

Хіт продажу
Продано
Активований цеоліт FL100 Sport 180 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-FL-180
  • Наявність: ВідсутнійЗменшує виділення молочної кислоти та прискорює відновлення!    


FL100 SPORT допомагає запобігти лактоацидозу (закисленню м'язів, яке викликане збільшенням кількості молочної кислоти) при сильних фізичних навантаженнях та зменшує оксидативний стрес. 

☝️Ефект препарату полягає у специфічній властивості активованого цеоліту фізично зменшувати формування вільних радикалів у травній системі, внаслідок чого збільшується доступність кисню для аеробних процесів. 

☝️Завдяки покращенню енергетичного обміну та метаболізму молочної кислоти, організм стає більш витривалим та швидше відновлюється.

✍Препарат містить АКТИВОВАНИЙ ЦЕОЛІТ - мінерал вулканічного походження, який утворюється при контакті лави з морською водою. Цей мінерал має здатність зв'язувати токсини, важкі метали, іони амонію та вільні радикали. 

☝️Цеоліт, який міститься у препараті FL100 SPORT, стає особливо активним завдяки складним багатокомпонентним процесам активації, які збільшують їхню контактну поверхню. 

☝️Відомо, що під час будь-яких фізичних навантажень у м'язах виробляється молочна кислота: чим інтенсивніше навантаження, тим більше молочної кислоти. Під час анаеробних тренувань, а також тренувань з навантаженнями, близькими до порогових, виробляється максимальна кількість молочної кислоти та збільшується відчуття м'язової втоми. Коли швидкість утворення молочної кислоти перевищує швидкість її виведення з організму, м'язи працюють менш ефективно, виникає біль та тренування доводиться припиняти.

FL100 SPORT:
☑️допомагає запобігти лактоацидозу;
☑️збільшує здатність витримувати граничні навантаження;
☑️прискорює відновлення організму;
☑️збільшує витривалість;
☑️зменшує окислювальний стрес;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакію (непереносимістю глютену).

Спосіб прийому:

Рекомендується приймати по 3 капсули 2 рази на добу під час основних прийомів їжі, запиваючи невеликою кількістю води.Для досягнення оптимальних результатів при тривалому та інтенсивному навантаженні рекомендується приймати по 6 капсул перед навантаженнями та після них.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.
Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.
Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.
Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.

Склад:

FL100 Sport

Порція (1 капсула) %NRV
Цеоліт 307,5 мг
Мака 27,33 мг
Доломіт 75,17 мг
Магній 15,79 мг
Кальцій 34,9 мг


упаковка - 180 капсул
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.