0
0
0

Genesis Essentials Elite 200 г

Genesis Essentials Elite  200 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-07
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Покращує витривалість та відновлення!        


✍Амінокислоти є головним «будівельним матеріалом» для синтезу білка у нашому організмі. Вони відіграють  важливу роль у процесах відновлення, зростання та розвитку м'язової тканини. Амінокислоти виробляють в організмі такі життєво необхідні речовини, як:


☑️антитіла, що допомагають імунній системі у боротьбі з різного виду інфекціями та підтримують відновлення організму після захворювань;
☑️ферменти, головна дія яких полягає у підтримці біохімічних реакцій, які протікають в організмі;
☑️гемоглобін, що постачає кисень клітинам усього організму;
☑️гормони, які відіграють велику роль у метаболізмі.


☝️GENESIS ESSENTIALS поєднує у собі оптимальне співвідношення амінокислот у вільній формі з компонентами, які виступають у якості NO-бустерів (підсилювачів вироблення оксиду азоту). Такий насичений компонентний склад GENESIS ESSENTIALS значною мірою покращує витривалість і відновлення.


GENESIS ESSENTIALS являє собою відмінний анаболічний комплекс. До його складу входять такі амінокислоти як BCAA та аргінін, які допомагають ефективно нарощувати м'язову масу та у значній мірі посилити ефект «пампінгу» у тренувальному та пост-тренувальному циклі.


☝️Д-аспарагінова кислота бере участь у регулюванні рівня деяких гормонів, серед яких головний анаболічний гормон - тестостерон. Крім цього, Д-аспарагінова кислота є важливим нейромедіатором та відіграє велику роль у функціонуванні нервової системи - бере участь у передачі нервових імпульсів від одного нейрона до іншого. Ця амінокислота позитивно впливає на вироблення гормону росту, сприяє збільшенню м'язової сили та маси.


☝️Дія бета-аланіну полягає у підвищенні витривалості та тривалості роботи м'язів, тобто віддаленні моменту настання м'язової втоми, а також збільшенні енергозабезпечення. Ця амінокислота допомагає збільшити м'язову силу та сприяє набору м'язової маси. Також бета-аланін відомий як блокатор кортизолу - гормону стресу номер 1, який активно виробляється у період стресу, руйнує білки та знижує продуктивність організму. Бета-аланін працює на клітинному рівні, підвищує енергетичні запаси та захищає м'язові тканини від розвитку втоми.


☝️Глютамін є однією з найнеобхідніших для організму амінокислот. Він активно використовується імунною системою і, зокрема, необхідний для правильного функціонування шлунково-кишкового тракту. 60% всіх амінокислот у м'язовій тканині - це глютамін. Глютамін бере участь у метаболізмі протеїну та використовується саме тому, що має відмінні відновні властивості.


☝️L-цитрулін малат знижує рівень аміаку та молочної кислоти, зменшує період відновлення м'язів після тренувального стресу, підвищує рівень оксиду азоту у крові, швидкість доставки поживних елементів у м'язові тканини.


☝️L-аргінін бере участь у синтезі оксиду азоту, який сприяє розширенню кровоносних судин. У результаті розширення судин відбувається швидке насичення м'язових тканин необхідними поживними елементами та видалення з м'язів продуктів обміну речовин.


☝️Комбінація з L-орнітином збільшує ефективність дії L-аргініну. Додавання L-тирозину покращує здатність концентруватися під час тренування. L-лізин забезпечує більш тривалу та потужну циркуляцію аргініну в крові.


GENESIS ESSENTIALS Elite:

☑️комбінація незамінних амінокислот з D-аспарагінової кислотою;
☑️підтримує високий рівень вільного тестостерону;
☑️швидко засвоюється;
☑️збільшує синтез білка та нарощує м'язову масу;
☑️прискорює відновлення після тренування;
☑️сприяє формуванню рельєфної фігури.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 3,35 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (3,35 г) за 30-45 хвилин до та 1 порцію (3,35 г) після тренування. У дні без тренувань приймати 1 порцію (3,35 г) вранці та 1 порцію (3,35 г) ввечері або між прийомами їжі.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

GENESIS ESSENTIALS Elite

100 г Порція (3,35 г)
Енергетична цінністьь 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
D-аспарагінова кислота 840 мг **
L-глютамін 500 мг **
L-аргінін 500 мг **
Бета-аланін 330 мг **
iBCAA 8:1:1 330 мг **
L-цитрулін малат 2:1 250 мг **
L-тирозин 250 мг **
L-орнітин 175 мг **
L-лізин 170 мг **

Складові:
D-аспарагінова кислота, L-глутамін, L-аргінін, бета-аланін, L-лейцин, L-цитрулін малат, L-тирозин, L-орнітин, L-лізин, L-ізолейцин, L-валін.

Упаковка — банка 200 г 

в упаковці: 60 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.