0
0
0

L-карнітин L-carnitine + Green Cofffe 55,000 мг 500 мл

Продано
L-карнітин L-carnitine + Green Cofffe 55,000 мг 500 мл
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-L-03
  • Наявність: Відсутній

Підвищує витривалість та ультра-витривалість!        


GREEN COFFEE & L-CARNITINE - збалансований комплекс для зменшення жирових тканин тіла. Сприяє підвищенню витривалості, ментальної концентрації та мотивації до фізичних навантажень. Поєднання L-карнітину та екстракту зеленої кави створює ефект синергії, тобто діє набагато ефективніше, ніж кожен з цих продуктів окремо.


Кожна доза (20 мл) має 2200 мг L-карнітину та 500 мг екстракту зеленої кави. Активні компоненти розщеплюють жири та перетворюють їх в енергію. Таким чином досягається значне зниження ваги.


✍L-карнітин - природна речовина, яка бере активну участь у енергетичному обміні та у процесі окислення жирних кислот. L-карнітин забезпечує високу працездатність, покращує обмін речовин, знижує рівень холестерину у крові, нормалізує роботу серця. Прийом карнітину сприяє відновленню працездатності та зниженню надлишкової маси тіла.


☝️Екстракт зеленої кави додатково сприяє зниженню ваги завдяки високому вмісту 50% хлорогенової кислоти, яка уповільнює вивільнення глюкози в організмі. Рівень глюкози (цукру) у крові падає і організм починає виробляти енергію та розщеплює відкладені у печінці жири.

Екстракт зеленої кави містить тоніни та кофеїн, які покращують самопочуття і викликають потужний приплив енергії. Кофеїн здавна застосовується як тонізуючий засіб, стимулятор фізичної та розумової активності.

Екстракт зеленої кави має сильну антиоксидантну дію, здатність до абсорбування, нейтралізації та руйнації діяльності вільних радикалів, які здатні пошкоджувати клітини та негативно впливати на ДНК. Антиоксидантні властивості зеленої кави пояснюються наявністю високого відсотку поліфенолів та п'ятьма з восьми рідкісних та незамінних цукрів, моно- і полісахаридів.


GREEN COFFEE & L-CARNITINE:

☑️L-карнітин 2200 мг;
☑️екстракт зеленої кави 500 мг;
☑️висока концентрація активних компонентів;
☑️швидкодіючий рідкий енергетик;
☑️знижує кількість жирової маси тіла;
☑️забезпечує додаткову енергію;
☑️має антиоксидантні властивості;
☑️сприяє формуванню рельєфної фігури.


Спосіб прийому:

Кожна пляшка містить 25 доз по 2200 мг L-карнітину та 500 мг екстракту зеленої кави. Для приготування напою розчиніть 20 мл рідкого концентрату в 300 мл води. Рекомендується приймати 1 дозу (20 мл) один раз на день після їжі за 30-45 хвилин до тренування.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

GREEN COFFFE + L-CARNITINE 55,000mg

100 мл Порція (20 мл)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
L-карнітин 99% 11000 мг 2200 мг
Екстракт зеленої кави 2500 мг 500 мг
Хлорогенова кислота 1125 мг 225 мг
Вітамін C 300 мкг 600 мкг
Кофеїн 3% 75мг 15 мг

Складові:
вода, L-карнітин, регулятор кислотності: лимонна кислота; екстракт зеленої кави, вітамін C, ароматизатор, підсолоджувачі: сукралоза, стевія; консерванти: бензоат натрію, сорбат калію, селен.

Смак: натуральний

1 пляшка - 500 мл (25 доз)

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.