0
0
0

L-Glutamine Elite 300 г

L-Glutamine Elite 300 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-02
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Швидке відновлення та зміцнення імунітету!        


✍Глютамін - одна з основних амінокислот в організмі. У ході інтенсивних тренувань запаси глютаміну значно виснажуються, зменшується сила та працездатність спортсмена. Непоповення запасів глютаміну може привести до посилення катаболічних процесів та ослаблення імунітету, уповільнення росту мускулатури та дуже довгого відновлення після фізичних навантажень. Організм стає більш сприйнятливим до різних інфекцій. Для досягнення найкращих результатів необхідно постійно поповнювати нестачу глютаміну.


У спортивному харчуванні глютамін цінується за безліч позитивних властивостей, які стосуються, у першу чергу, м'язового зростання. Глютамін - це амінокислота, яка бере участь у синтезі білка, а також сприяє швидкому відновленню після напружених фізичних навантажень. Він ефективно бореться з м'язовим катаболізмом і не дає розвиватися цьому дегенеративного процесу ані під час, ані після тренувань.


✍Глютамін, як основна амінокислота, має великий вплив на стан організму. Дуже багато глютаміну міститься у кишечнику. Він потрібен для формування його тканин та відновлення. Глютамін, як основне джерело енергії для імунних клітин, позитивно впливає на імунітет, сприяє покращенню функції печінки та допомагає організму виводити аміак (побічний продукт білкового обміну). При великому рівні глютаміну підвищується синтез гормону росту, який стимулює ріст м'язів.


L-GLUTAMINE Elite:

☑️використовується організмом для синтезу білка;
☑️підтримує імунну систему організму;
☑️захищає організм від катаболізму;
☑️підтримує оптимальний кислотно-лужний баланс в організмі та покращує роботу шлунково-кишкового тракту;
☑️виводить аміак з тканин.


Спосіб прийому:

Розчиніть порцію 5 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (5 г) до та 1 порцію (5 г) після тренування, запиваючи 250 мл води.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

L-GLUTAMINE Elite

100 г Порція (5 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг

Складові:
L-GLUTAMINE 5000 мг, 100% глютамін.

Упаковка — банка 300 г 

в упаковці: 60 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.