0
0
0

Maxi Sport Isotonic 420 г

Maxi Sport Isotonic 420 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-I-01
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Необхідний рівень глюкози, електролітів та гідратації!        


☝️При тривалому фізичному навантаженні організму спортсмена необхідна не тільки вода та харчування, але ще й мінеральні солі. Для відновлення водно-сольового балансу існують гіпотонічні напої. При тривалій фізичній активності організм людини втрачає вологу. Електроліти (мінеральні речовини або мінеральні солі), такі, як натрій, хлор і калій, необхідні не тільки для запобігання судомам, а також для підтримання водного та кислотно-лужного балансу організму, м'язових скорочень та передачі нервових імпульсів.


MAXI SPORT ISOTONIC – спортивний ізотонічний напій, який постачає до м'язів вуглеводи та покращує працездатність. Напій містить натрій, який сприяє кращому всмоктуванню рідини та доповнений кальцієм, калієм, магнієм і фосфором, які необхідні для відновлення після фізичного та емоційного напруження.


MAXI SPORT ISOTONIC містить 93% вуглеводів у співвідношенні 1:5 для швидкої гідратації, які заряджають організм енергією, необхідною для проведення інтенсивного тренування. Кінцевим продуктом розпаду будь-якого вуглеводу є глюкоза, яка використовується як паливо при роботі м'язових тканин, а також головного мозку. Глюкоза виступає у якості вихідного матеріалу для синтезу глікогену, який витрачається як резервне джерело енергії.


☝️Організм виводить з потом велику кількість електролітів (мінеральних речовин, що забезпечують в'язкість крові і беруть участь у передачі нервового і нервово-м'язового імпульсу).


☝️MAXI SPORT ISOTONIC збагачений усіма необхідними мінеральними речовинами, для запобігання збільшенню в'язкості крові та високої ймовірністі виникнення спазмів у м'язах та судом. Без цих речовин неможливе нормальне функціонування нервової, травної, серцево-судинної та інших систем організму. Крім того, мінеральні речовини впливають на захисні функції імунної системи організму, беруть участь у процесах кровотворення, входять до складу і активізують дію гормонів, ферментів, вітамінів та є частиною всіх обмінних процесів. 


MAXI SPORT ISOTONIC:

☑️93% вуглеводів у співвідношенні 1:5 для швидкої гідратації;

☑️повний набір необхідних мінералів;

☑️збалансований рівень pH;

☑️можна використовувати до, під час та після тренування;

☑️збільшує витривалість і працездатність;

☑️підвищує концентрацію.


Спосіб прийому:

Рекомендується змішати 35 г порошку з 250-500 мл води та пити за необхідністю. Для досягнення оптимальних результатів рекомендується за 10-15 хв до початку фізичних навантажень випити 200 мл води.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

MAXI SPORT ISOTONIC

100 г Порція (35 г)
Енергетична цінність 372 Ккал/1581 КДж 130 Ккал/553 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 93 г 33 г
   у т.ч. цукор 74 г 26 г
Сіль (NaCl) 1031 мг 375 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
Кальцій 486 мг 170 мг
Магній 286 мг 100 мг
Калій 271 мг 95 мг
Фосфор 214 мг 75 мг

Складові:
декстроза, фруктоза, мальтодекстрин, регулятор кислотності: лимонна кислота; ароматизатор, стабілізатор: гуміарабік, барвник.


Смак: екзотичні фрукти, малина, червоні фрукти

упаковка — банка 420 г


Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.