0
0
0

Myocell Recovery 420 г

Myocell Recovery 420 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-А-10
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіанти

Ефективне відновлення!        


✍Відразу після тренування м'язи та організм у цілому сильно виснажуються, оскільки у процесі активних фізичних вправ витрачають багато поживних речовин. У цей період важливо забезпечити поповнення рівня витрачених речовин. Це необхідно для ефективного відновлення, попередження катаболічних процесів та оптимального м'язового зростання. Для досягнення таких цілей використовується MYOCELL RECOVERY, призначений саме для відновлювального періоду.


Будь-яке тренування — це стрес для імунної системи. Для зниження згубного впливу стресу на організм, до складу комплексу додана додаткова порція глютаміну.


✍Висококонцентрований комплекс MYOCELL RECOVERY допомагає швидше відновлюватися після активних фізичних навантажень, а також підтримує нарощування м'язової маси. Має антикатаболічні властивості за рахунок спеціально підібраних компонентів. У його основі містяться амінокислоти у вільній формі, серед яких BCAA у пропорції 8:1:1, глютамін та цитрулін, які сприяють прискореному відновленню. Для підтримки загального доброго самопочуття та роботи всього організму до формули включені вітаміни та мінерали, такі як магній і цинк, вітаміни C, В12 і B6.


☝️У формулі присутні BCAA у співвідношенні 8:1:1 (лейцин / ізолейцин / валін). Збільшена кількість лейцину корисна для синтезу білка. Саме ця амінокислота прискорює процес за рахунок свого зв'язку з анаболічним агентом mTOR. Амінокислотну матрицю доповнює 3000 мг глютаміну, мікрофільтрованний молочний та яловичий гідроізолом зі збереженими білковими фракціями для оптимального режиму синтезу білка.


☝️Цитрулін у складі MYOCELL RECOVERY допомагає ефективно відновлюватися після фізичних навантажень. Цитрулін, як попередник аргініну, сприяє накачуванню м'язів поживними речовинами, усуває дефіцит необхідних для відновлення та росту нутрієнтів.


☝️Завершує компонентну матрицю вітамінно-мінеральна складова, а саме магній і цинк, вітаміни C, В12 і B6.


☝️Магній — один з головних учасників обмінних процесів у організмі. Бере участь у більш ніж 300 обмінних процесах, включаючи обмін речовин та енергії у м'язах. Як антагоніст кальцію, магній має протисудомний ефект, позитивно впливає на роботу мозку, надає заспокійливу та розслаблюючу дію.


☝️Цинк — це вкрай важливий для повноцінного функціонування організму мікроелемент. Він необхідний для процесу росту клітин, їх ділення, а також виробництва ДНК. Він необхідний для синтезу гормону росту. Без нього неможливий ріст м'язової маси, відповідно, не може бути покращення силового потенціалу організму. Цинк істотно впливає на модуляцію імунної системи, а саме Т-клітин, регулює виробництво мелатоніну та дофаміну.


☝️Вітамін C зміцнює імунну систему, вітаміни В12 і B6 покращують роботу нервової системи.


MYOCELL RECOVERY:

☑️комплекс для ефективного відновлення;

☑️містить BCAA у співвідношенні 8:1:1, мікрофільтрованний сироватковий та яловичий ізолят;

☑️насичений вітамінами та мінералами;

☑️сприяє синтезу білка та росту м'язової маси;

☑️підтримує відновлення організму;

☑️попереджає катаболізм.


Спосіб прийому:

Розчинити порцію 14 г у 100-250 мл води. Рекомендується приймати 1 порцію (14 г) до та 1 порцію (14 г) після тренування.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

MYOCELL RECOVERY

100 г Порція (14 г)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. начичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
iBCAA 8:1:1 40650 мг 5000 мг
L-глютамін 24390 мг 3000 мг
L-цитрулін 8130 мг 1000 мг
Гідролізований яловичий протеїн 8130 мг 1000 мг
Молочний гідролізований протеїн 2033 мг 250 мг
Вітамін С 488 мкг 60 мг
Цитрат магнию 813 мг 100 мг
Цинк 28,5 мг 3,5 мг
Вітамін В6 1,7 мг 0,21 мг
Вітамін В12 3 мг 0,4 мкг

Складові:
L-лейцин, L-ізолейцин, L-валін, L-глютамін, L-цитрулін, білок, гідролізований яловичий протеїн, молочний гідролізований протеїн, аскорбінова кислота, вітамін B6, цитрат магнію, глюконат цинку, вітамін B12, регулятор кислотності: лимонна кислота , мальтодекстрин, ароматизатор, підсолоджувач: сукралоза, барвник.

Смак: чорниця, малина, кавун

Упаковка — банка 420 г

в упаковці: 30 порцій

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.