0
0
0

Підвищення тестостерону Rhaponticum Tribulus 120 капсул

Продано
Підвищення тестостерону Rhaponticum Tribulus 120 капсул
Відгуки:
(0)
  • Виробники Fit&Shape
  • Модель: F&S-К-10
  • Наявність: Відсутній

Натуральний препарат, що підвищує рівень тестостерону!        


RHAPONTICUM TRIBULUS - комплекс, заснований на рослинних екстрактах, які природним чином стимулюють м'язовий ріст.


RHAPONTICUM TRIBULUS  - потужний натуральний препарат, що підвищує рівень тестостерону, у основі якого виключно натуральні компоненти природного походження.


☝️Основний компонент RHAPONTICUM TRIBULUS - східноєвропейська трава Tribulus terrestris (Трибулус Террестріс), яка з недавнього часу широко застосовується у спортивній медицині та спортивному харчуванні як засіб, що підвищує тестостерон. Bulgarian Tribulus (Трибулус Террестріс) багатий стероїдними сапонінами. За даними численних клінічних досліджень, додатковий прийом Tribulus Terrestris протягом всього 5 днів призводить до підвищення рівня власного тестостерону більш ніж на 40%. Спортивні дієтологи стверджують, що стероїдні сапоніни також стимулюють вироблення гормону (LH), який безпосередньо впливає на вироблення тестостерону.


☝️Екдистерон - рослинний екстракт, який широко використовується у якості продукту для нарощування м'язової маси, збільшення витривалості та силових показників.


Екдистерон (ecdysterone) - природна речовина, яка походить з коріння левзеї сафлоровиднї. Застосування цього компонента у підготовці атлетів викликано його властивостями, які сприяють створенню сприятливих умов для належного протікання анаболічних процесів у організмі. Він стимулює синтез білка, зберігає позитивний азотистий баланс, сприяє росту м'язів, а також допомагає знижувати вагу. Крім того, екдистерон знижує кров'яний тиск, покращує функцію мозку та печінки, допомагає організму швидше відновлюватися після травм і справлятися зі стресом.


RHAPONTICUM TRIBULUS:

☑️екдистерон рослинного походження;
☑️сприяє синтезу м'язового білка;
☑️збільшує сили;
☑️сприяє відновленню після навантажень.


Спосіб прийому:

Рекомендується приймати щодня по 1 капсулі перед тренуванням, запиваючи 250 мл води. Для досягнення максимального ефекту препарат рекомендується приймати безперервно мінімум 1 місяць. У дні без тренування приймати по 1 капсулі щодня.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищувати рекомендованої добової норми. Тримати у недоступному для дітей місці. Вживання продукту не рекомендується дітям і жінкам під час вагітності та годуванні груддю. Зберігати у прохолодному, сухому місці при температурі до 28 °C, уникати прямих сонячних променів. Вказаний термін придатності стосується лише продукту у непошкодженому контейнері при дотриманні умов зберігання. Можлива присутність речовин або продуктів, що спричиняють алергічні реакції або непереносимість. Перш ніж приймати цей продукт проконсультуйтеся з лікарем. 

Продукт не є лікарським засобом, не призначений для лікування або попередження захворювань. Без ГМО.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

RHAPONTICUM TRIBULUS

100 г Порція (4 капсули)
Енергетична цінність 0 Ккал/0 КДж 0 Ккал/0 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 мг 0 мг
   у т.ч. транс жири 0 мг 0 мг
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 0 г 0 г
   у т.ч. цукор 0 г 0 г
Сіль (NaCl) 0 мг 0 мг
Холестерин 0 мг 0 мг
Болгарський Трібулус ** 2000 мг
Екдистерол ** 400 мг

Складові:
екстракт болгарського трібулусу, екдистерол, тверда желатинова капсула.

Упаковка - 120 капсул
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.