• Super Dextrin 700 гНовий кордон енергетичної інтеграції - найпотужніша енергія та витривалість!         


SUPER DEXTRIN - специфічний спортивний напій, призначений для збалансованого забезпечення організму енергією під час фізичних вправ і навантажень. 

☝️Інноваційно функціональна запатентована формула суміші, розроблена на основі особливих вуглеводів з повільним вивільненням та низьким гликемічним індексом.

☝️SUPER DEXTRIN відрізняється довготривалою та високою ефективністю. 

✍Спеціальна формула поєднує у собі Cluster Dextrin® (HBCD - циклічні декстрини з високорозгалуженими ланцюгами), Palatinose™ (ізомальтулозу) та мальтодекстрини з різною еквівалентністю декстрози (DE6 та DE18). Наявність HBCD та DE6 забезпечує низький осмотичний тиск суміші. Молекулярна структура різних вуглеводів сприяє диференційованому вивільненню енергії, що забезпечує кращий розподіл її запасів.

✍CLUSTER DEXTRIN® є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією. HBCD - це новий рівень у розробках спортивного харчування для поповнення організму додатковою енергією. Високорозгалужені циклічні декстрини є еволюцією класичних мальтодекстринів та особливо корисні при інтенсивному та тривалому навантаженні. Ці циклічно структуровані молекули з численними розгалуженнями мають специфічні особливості для постійного та регулярного вивільнення глюкози. Основна сировина, з якої отримують CLUSTER DEXTRIN® - кукурудзяний крохмаль. У процесі отримання HBCD використовується певний фермент, який дозволяє отримувати молекули з високою молекулярною масою, низькою осмолярністю та доброю розчинністю. HBCD стимулює постійне постачання глюкози в організм. PALATINOSE™ є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією (4 ккал/г).

✍PALATINOSE™ покращує окиснення жиру під час фізичної активності та називається "розумним цукром". PALATINOSE™ отримують ферментативним шляхом з природного джерела — цукрози цукрового буряка. Молекулярний зв'язок у PALATINOSE™ набагато стійкіший, ніж цукроза.

✍GLUCIDEX DE6 та MALTODEXTRINS DE18 - мальтодекстрини зі складними вуглеводами, гідророзчинні, отримані з ферментативних процесів гідролізу. У результаті трансформації кукурудзяного крохмалю отримують мальтодекстрини з глюкозним полімером різної довжини. Довжина ланцюга дозволяє класифікувати мальтодекстрини відповідно до їх DE "еквівалентності декстрози" (зазвичай від 3 до 19). Чим вищий DE, тим коротшим буде ланцюговий поліцукрид. Цим пояснюється той факт, що мальтодекстрини мають подібну функцію глюкози у процесі травлення. Мальтодекстрини застосовуються у дієті спортсменів, оскільки осмолярність на основі напою з мальтодекстрину менша, ніж ізокалорійна кількість глюкози. Комбіноване застосування мальтодекстрину з різним DE надає змогу підвищити середню молекулярну масу суміші та зменшує осмолярність, що дозволяє зменшити час транзиту та підвищити відновлення енергії.

SUPER DEXTRIN:
☑️інноваційна енергетична суміш на основі послідовних вуглеводів з високою ефективністю та тривалістю;
☑️запатентована формула, яка забезпечує одночасну дію 4 вуглеводів з різними фізико-хімічними властивостями для поступового вивільнення енергії;
☑️підвищує аеробну-анаеробну ефективність під час фізичних навантажень;
☑️сприяє збільшенню сили, витривалості та продуктивності;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю лактози).

упаковка — банка 700 г

SUPER DEXTRIN

100 г Порція (50 г)
Енергетична цінність 381 Ккал/1619 КДж 190 Ккал/810 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 г 0 г
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 95 г 28,05 г
   у т.ч. цукру 22 г 11 г
Сіль (NaCl) 0,16 г 0,08 г

Складові:
високорозгалужений циклічний декстрин (Cluster Dextrin®), кукурудзяний мальтодекстрин DE18, ізомальтулоза (Palatinose™), кукурудзяний мальтодекстрин DE6 (Glucidex®), ароматизатор, регулятор кислотності: лимонна кислота. Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

Рекомендується приймати при проведенні важкої та / або тривалої підготовки, яка викликає втому м'язів та зменшення запасів глікогену у м'язах. При фізичному навантаженні середньої тривалості 50 г (3 повні мірні ложки) розчинити у 500 мл води та випити. Рекомендується приймати під час тренувань або змагань. При тривалому та інтенсивному навантаженні, приймати перед та під час тренувань. Не перевищувати максимальної добової дози - 150 г, у розчиненому вигляді рівної 3 пляшкам по 500 мл.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми. Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання. Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Super Dextrin 700 г

  • Виробник: EthicSport
  • Модель: ES-SD-700
  • Наявність: Є в наявності
  • 890.00грн.


Top