0
0
0

Super Dextrin 700 г

Хіт продажу
Super Dextrin 700 г
Відгуки:
(0)
  • Виробники EthicSport
  • Модель: ES-SD-700
  • Наявність: Є в наявності
Купити в один клік
Введіть номер телефону і ми передзвонимо
Доступні варіантиНовий кордон енергетичної інтеграції - найпотужніша енергія та витривалість!         


SUPER DEXTRIN - специфічний спортивний напій, призначений для збалансованого забезпечення організму енергією під час фізичних вправ і навантажень. 

☝️Інноваційно функціональна запатентована формула суміші, розроблена на основі особливих вуглеводів з повільним вивільненням та низьким гликемічним індексом.

☝️SUPER DEXTRIN відрізняється довготривалою та високою ефективністю. 

✍Спеціальна формула поєднує у собі Cluster Dextrin (HBCD - циклічні декстрини з високорозгалуженими ланцюгами), Palatinose (ізомальтулозу) та мальтодекстрини з різною еквівалентністю декстрози (DE6 та DE18). Наявність HBCD та DE6 забезпечує низький осмотичний тиск суміші. Молекулярна структура різних вуглеводів сприяє диференційованому вивільненню енергії, що забезпечує кращий розподіл її запасів.

CLUSTER DEXTRIN є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією. HBCD - це новий рівень у розробках спортивного харчування для поповнення організму додатковою енергією. Високорозгалужені циклічні декстрини є еволюцією класичних мальтодекстринів та особливо корисні при інтенсивному та тривалому навантаженні. Ці циклічно структуровані молекули з численними розгалуженнями мають специфічні особливості для постійного та регулярного вивільнення глюкози. Основна сировина, з якої отримують CLUSTER DEXTRIN - кукурудзяний крохмаль. У процесі отримання HBCD використовується певний фермент, який дозволяє отримувати молекули з високою молекулярною масою, низькою осмолярністю та доброю розчинністю. HBCD стимулює постійне постачання глюкози в організм. PALATINOSE™ є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією (4 ккал/г).

PALATINOSE покращує окиснення жиру під час фізичної активності та називається "розумним цукром". PALATINOSE отримують ферментативним шляхом з природного джерела — цукрози цукрового буряка. Молекулярний зв'язок у PALATINOSE™ набагато стійкіший, ніж цукроза.

GLUCIDEX DE6 та MALTODEXTRINS DE18 - мальтодекстрини зі складними вуглеводами, гідророзчинні, отримані з ферментативних процесів гідролізу. У результаті трансформації кукурудзяного крохмалю отримують мальтодекстрини з глюкозним полімером різної довжини. Довжина ланцюга дозволяє класифікувати мальтодекстрини відповідно до їх DE "еквівалентності декстрози" (зазвичай від 3 до 19). Чим вищий DE, тим коротшим буде ланцюговий поліцукрид. Цим пояснюється той факт, що мальтодекстрини мають подібну функцію глюкози у процесі травлення. Мальтодекстрини застосовуються у дієті спортсменів, оскільки осмолярність на основі напою з мальтодекстрину менша, ніж ізокалорійна кількість глюкози. Комбіноване застосування мальтодекстрину з різним DE надає змогу підвищити середню молекулярну масу суміші та зменшує осмолярність, що дозволяє зменшити час транзиту та підвищити відновлення енергії.

SUPER DEXTRIN:
☑️інноваційна енергетична суміш на основі послідовних вуглеводів з високою ефективністю та тривалістю;
☑️запатентована формула, яка забезпечує одночасну дію 4 вуглеводів з різними фізико-хімічними властивостями для поступового вивільнення енергії;
☑️підвищує аеробну-анаеробну ефективність під час фізичних навантажень;
☑️сприяє збільшенню сили, витривалості та продуктивності;
☑️не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю лактози).

Спосіб прийому:

Рекомендується приймати при проведенні важкої та / або тривалої підготовки, яка викликає втому м'язів та зменшення запасів глікогену у м'язах.

☑️При фізичному навантаженні середньої тривалості 50 г (3 повні мірні ложки) розчинити у 500 мл води та випити.

Рекомендується приймати під час тренувань або змагань.

☑️При тривалому та інтенсивному навантаженні, приймати перед та під час тренувань.

Не перевищувати максимальної добової дози - 150 г, у розчиненому вигляді рівної 3 пляшкам по 500 мл.


Застереження та умови зберігання:

Цей продукт рекомендується використовувати не у якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.

Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання.

Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.

Виробник не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані у результаті неправильного використання або зберігання.


Склад:

SUPER DEXTRIN

100 г Порція (50 г)
Енергетична цінність 381 Ккал/1619 КДж 190 Ккал/810 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 г 0 г
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 95 г 28,05 г
   у т.ч. цукру 22 г 11 г
Сіль (NaCl) 0,16 г 0,08 г

Складові:
високорозгалужений циклічний декстрин (Cluster Dextrin®), кукурудзяний мальтодекстрин DE18, ізомальтулоза (Palatinose™), кукурудзяний мальтодекстрин DE6 (Glucidex®), ароматизатор, регулятор кислотності: лимонна кислота. Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

упаковка — банка 700 г
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.