Хіт
  • Super Dextrin GelНовий кордон енергетичної інтеграції - найпотужніша енергія та витривалість!         


SUPER DEXTRIN® - специфічний спортивний напій, призначений для збалансованого забезпечення організму енергією під час фізичних вправ і навантажень. Інноваційно функціональна запатентована формула суміші, розроблена на основі особливих вуглеводів з повільним вивільненням та низьким гликемічним індексом.

SUPER DEXTRIN® відрізняється довготривалою та високою ефективністю. Спеціальна формула поєднує у собі Cluster Dextrin® (HBCD - циклічні декстрини з високорозгалуженими ланцюгами), Palatinose™ (ізомальтулозу) та мальтодекстрини з різною еквівалентністтю декстрози (DE6 та DE18). Наявність HBCD та DE6 забезпечує низький осмотичний тиск суміші. Молекулярна структура різних вуглеводів сприяє диференційованому вивільненню енергії, що забезпечує кращий розподіл її запасів.

CLUSTER DEXTRIN® є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією. HBCD - це новий рівень у розробках спортивного харчування для поповнення організму додатковою енергією. Високорозгалужені циклічні декстрини є еволюцією класичних мальтодекстринів та особливо корисні при інтенсивному та тривалому навантаженні. Ці циклічно структуровані молекули з численними розгалуженнями мають специфічні особливості для постійного та регулярного вивільнення глюкози. Основна сировина, з якої отримують CLUSTER DEXTRIN® - кукурудзяний крохмаль. У процесі отримання HBCD використовується певний фермент, який дозволяє отримувати молекули з високою молекулярною масою, низькою осмолярністю та доброю розчинністю. HBCD стимулює постійне постачання глюкози в організм. PALATINOSE™ є особливим вуглеводом з низьким глікемічним індексом, корисним для збалансованого забезпечення енергією (4 ккал/г).

PALATINOSE™ покращує окиснення жиру під час фізичної активності та називається "розумним цукром". PALATINOSE™ отримують ферментативним шляхом з природного джерела - цукрози цукрового буряка. Молекулярний зв'язок у PALATINOSE™ набагато стійкіший, ніж цукроза.

GLUCIDEX DE6 та MALTODEXTRINS DE18 - мальтодекстрини зі складними вуглеводами, гідророзчинні, отримані з ферментативних процесів гідролізу. У результаті трансформації кукурудзяного крохмалю отримують мальтодекстрини з глюкозним полімером різної довжини. Довжина ланцюга дозволяє класифікувати мальтодекстрини відповідно до їх DE "еквівалентності декстрози" (зазвичай від 3 до 19). Чим вищий DE, тим коротшим буде ланцюговий поліцукрид. Цим пояснюється той факт, що мальтодекстрини мають подібну функцію глюкози у процесі травлення. Мальтодекстрини застосовуються у дієті спортсменів, оскільки осмолярність на основі напою з мальтодекстрину менша, ніж ізокалорійна кількість глюкози. Комбіноване застосування мальтодекстрину з різним DE надає змогу підвищити середню молекулярну масу суміші та зменшує осмолярність, що дозволяє зменшити час транзиту та підвищити відновлення енергії.

SUPER DEXTRIN
  • інноваційна енергетична суміш на основі послідовних вуглеводів з високою ефективністю та тривалістю;
  • запатентована формула, яка забезпечує одночасну дію 4 вуглеводів з різними фізико-хімічними властивостями для поступового вивільнення енергії;
  • підвищує аеробну-анаеробну ефективність під час фізичних навантажень;
  • сприяє збільшенню сили, витривалості та продуктивності;
  • не містить допінгових речовин, глютену та лактози, підходить для людей з целіакією (непереносимістю лактози).

У саше по 55 мл

Рекомендується приймати під час тренувань або змагань від 1 до 3 саше на добу. При тривалому та інтенсивному навантаженні, приймати перед та під час навантажень. Не перевищувати максимальної добової дози.ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ТА УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ
Цей продукт рекомендується використовувати не в якості альтернативи різноманітному раціону харчування, а як частину збалансованої дієти для здорового способу життя. Не перевищуйте рекомендованої добової норми.Вживання продукту не рекомендується дітям, а також жінкам у період вагітності та годування груддю. Зберігати у сухому прохолодному місці, недоступному для дітей. Зазначений термін придатності дійсний тільки для продукту у непошкодженій упаковці та при дотриманні усіх умов зберігання. Продукт не містить нандролону, тестостерону та їх поєднань, до його складу не входять бета-2 агоністи, діуретики, амфетаміни та ефедрин.

SUPER DEXTRIN

100 г Порція (55 мл)
Енергетична цінність 196 Ккал/833 КДж 108 Ккал/459 КДж
Жири 0 г 0 г
   у т.ч. насичені 0 г 0 г
Протеїн (білок) 0 г 0 г
Вуглеводи 49 г 27 г
   у т.ч. цукру 24 г 13 г
Сіль (NaCl) 0,09 г 0,05 г

Складові:
вода, високорозгалужений циклічний декстрин (Cluster Dextrin®), кукурудзяний мальтодекстрин DE18, ізомальтулоза (Palatinose™), фруктоза, кукурудзяний мальтодекстрин DE6 (Glucidex®), концентрований лимонний сік, ароматизатор, регулятор кислотності: лимонна кислота. консервант: сорбат калію, барвник: бетакаротин.* Ізомальтулоза є джерелом глюкози та фруктози.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Super Dextrin Gel

  • Виробник: EthicSport
  • Модель: ES-SDG-55
  • Наявність: Є в наявності
  • 80.00грн.


Доступні варіанти


Рекомендовані товари

Carbo Gel Endurance 40 мл

Carbo Gel Endurance 40 мл

Природне джерело швидкої та тривалої енергії! ..

35.00грн.

G-FORCE SPORT GEL 80 мл

G-FORCE SPORT GEL 80 мл

Джерело швидкої та тривалої енергії! ..

75.00грн.

WINNER'S ENERGY GEL 80 мл

WINNER'S ENERGY GEL 80 мл

Джерело швидкої та тривалої енергії! ..

60.00грн.

Передтренувальний комплекс ATOM Blast Pre-Workout - 150 мл

Передтренувальний комплекс ATOM Blast Pre-Workout - 150 мл

Комбінація високих доз речовин, які стимулюють вироблення NO (оксиду азоту)! ..

Новинка

90.00грн.

Top